Developed in conjunction with Ext-Joom.com

رویکردهای جدیدشبکه در حوزه جوانان

0

 مدیر شبکه قرآن و معارف سیما: با تاکیداتی که مقام معظم رهبری بر مسئله جوانان داشتند، نگاهی ویژه به این حوزه در شبکه قرآن داریم لذا گروهی تحت عنوان کودک و نوجوان راه‎اندازی شد تا آنچه نیاز است تولید شود، همچنین گروهی را در شبکه ایجاد کردیم که در آن اطلاع‎رسانی قرآنی انجام می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما،محمدحسین محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) با بیان اینکه این شبکه مخاطبان گسترده ای دارد، اظهار کرد: هر شبکه در سیما برای خود مخاطبان خاصی دارد. در این میان شبکه قرآن نیز مخاطبان کثیری را به خود اختصاص داده، برای همین وظیفه خود می دانیم که با همه توان در جهت برنامه سازی بهتر قدم برداریم تا بتوانیم به سبب تولیدات این شبکه، مروج فرهنگ و تفکر قرآنی در جامعه باشیم، البته در مسیر پیش رویمان مشکلات مختلفی وجود دارد که سعی می کنیم با بهره بردن از روحیه جهادی آنها را پشت سر گذاریم.

وی افزود: با تاکیداتی که مقام معظم رهبری بر مسئله جوانان داشتند ما نگاهی ویژه به این حوزه در شبکه قرآن داریم لذا گروهی تحت عنوان کودک و نوجوان در شبکه قرآن راه اندازه کردیم تا آنچه نیاز است تولید شود، همچنین گروهی را در شبکه راه اندازی کردیم که در آن اطلاع رسانی قرآنی انجام می شود، زیرا احساس کردیم در این زمینه (اطلاع رسانی) اقدامات کاملی انجام نشده است، پس نیاز بود از طریق شبکه قرآن تمام اتفاقاتی که با رویکرد قرآنی در کشور انجام می شود، شناسایی شده و به مردم معرفی کنیم.

محمدزاده در انتهای سخنانش تاکید کرد: در راستای اطلاع رسانی قرآنی ما برنامه ای را تحت عنوان «رصد» راه اندازی کردیم؛ این برنامه که ساعت ۱۸ هر روز روی آنتن می رود تمامی فعالیت های قرآن در داخل و خارج کشور را تحت پوشش قرار می دهد. این برنامه سعی کند در کنار پوشش تمام اتفاقات قرآنی به نوعی با عملکرد خود مروج فرهنگ قرآنی باشد، چون باور داریم در کنار برنامه سازی می بایست فرهنگ ساز نیز باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 پست الکترونیکی    QTV@irib.ir پیامک  300004444   پیامگیر  27868000

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شبکه قرآن می باشد