Developed in conjunction with Ext-Joom.com

اعلام برگزیدگان جشنواره ملی قرآن دانشجویان

0

 برگزیدگان سی‌ویکمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور، شب گذشته در حرم مطهر رضوی معرفی و تجلیل شدند.
به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما به نقل از ایکنا از خراسان رضوی، برگزیدگان سی‌ویکمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور، شب گذشته، ۲۲ آبان‌ماه در تالار قدس حرم مطهر رضوی تجلیل شدند.
اسامی نفرات برتر این دوره از مسابقات به تفکیک رشته‌ها به شرح زیر است:

رشته قرائت تحقیق
آقایان
رتبه اول: مهدی غلام‌نژاد
رتبه دوم: محسن قاسمی
رتبه سوم: امید حسینی‌نژاد
بانوان
رتبه اول: سمیه آصفی
رتبه دوم: آذرمان صادقی نانو
رتبه سوم: مهتاب عیدی

رشته قرائت ترتیل
آقایان
رتبه اول: احسان محمدی
رتبه دوم: ابوالفضل خلیلی
رتبه سوم: محمد مهدی انگالیان

بانوان
رتبه اول: زهرا مهوشیان
رتبه دوم: طاهره نایبی‌موحد
رتبه سوم: مریم تقی‌زاده

رشته حفظ کل
آقایان
رتبه اول: محمدرسول تکبیری
رتبه دوم: پیمان ایازی
رتبه سوم: علیرضا فیضی
بانوان
رتبه اول: فاطمه سادات ابراهیمی
رتبه دوم: مریم جان‌نثاری
رتبه سوم: زهرا محبی

رشته حفظ پنج جزء
آقایان
رتبه اول: مجتبی بدیعی
رتبه دوم: سعید امیرخانی
رتبه سوم: سیدحسین ساداتی بالادهی
بانوان
رتبه اول: فاطمه اشنویی
رتبه دوم: مریم نصیری
رتبه سوم: رقیه یخکشی

رشته حفظ ۲۰ جزء
آقایان
رتبه اول: مجتبی محسنی
رتبه دوم: محسن محمدی‌سه ده
رتبه سوم: محمدجواد دلفانی
بانوان
رتبه اول: فرزانه جعفریان
رتبه دوم: صفیه جوزدانی
رتبه سوم: سمیه بیاتی

رشته حفظ ۱۰ جزء
آقایان
رتبه اول: محمد سیلاوی
رتبه دوم: محمد قربی
رتبه سوم: علیرضا پیوندی‌نجار
بانوان
رتبه اول: منیره حسین‌نژاد
رتبه دوم: فاطمه اسماعیلی
رتبه سوم: نعیمه داوودی

رشته اذان
رتبه اول: مصطفی قاسمی محله‌کلایی
رتبه دوم: محمدرسول اجتماعی
رتبه سوم: رضا کرم‌نژاد

رشته آئین سخنوری
آقایان
رتبه اول: عبدالله شمس‌آبادی
رتبه دوم: محمدرضا نجفی
رتبه سوم: حسام شامحمدی
بانوان
رتبه اول: پریسا مؤمنی
رتبه دوم: ماریه پورحقیقی
رتبه سوم: مریم حیاتی

رشته تواشیح
رتبه اول: محمد حسن‌زاده، مجید بیگی، حمید پایدار، منصور گل‌محمدی و امیرعباس مزیدی
رتبه دوم: مسلم بوعذار، امین سلیمانی، خلیل شجرت، احمد فریسات، رضا منصوری و حسین فریسات
رتبه سوم: محمدمهدی جمالی، علی حسین‌نژاد، حمید راستی، محمد رجبی، سعید کبیراسکندرآباد و احمد مونسی

رشته دعاخوانی
آقایان
رتبه اول: مهدی فخرالدین آرانی
رتبه دوم: میرحسن صفری‌ارچی
رتبه سوم: سیداحمد حسینی‌میرمحمدی
بانوان
رتبه اول: عاطفه سلیمانی
رتبه دوم: زینب جعفری
رتبه سوم: سمیه حلمی‌زارع

رشته احکام
رتبه اول: حنان آلبوخنفر
رتبه دوم: محمد یاراحمدی
رتبه سوم: رسول سنید

رشته آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)
رتبه اول: مهدیه صحرانورد
رتبه دوم: معصومه حاجی‌زاده چناری
رتبه سوم: آیدین خجسته

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم
رتبه اول: فتح‌الله جاهدین محمدی
رتبه دوم: حکیمه یاری
رتبه سوم: فروزان وحیدی

رشته آشنایی با سیره معصومین(ع)
رتبه اول: سمیه نجفی
دوم: فاطمه شفیعی
سوم پریسا کربلایی‌حسنی

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم
رتبه اول: سعیده یزدانی
رتبه دوم: مهدی گل‌ماه
رتبه سوم: سعید محسنی‌پور

رشته مفاهیم صحیفه سجادیه
رتبه اول: عاطفه گلشاهی
رتبه دوم: رضا توهند
رتبه سوم: فرزانه طهماسبی

رشته مفاهیم نهج‌البلاغه
رتبه اول: مهناز ملک‌پور
رتبه دوم: مصیب امینی
رتبه سوم: علی سوخکی

رشته پویانمایی
رتبه اول: جلیل یغمایی
رتبه دوم: محسن جعفری
رتبه سوم: انسیه احمدی

رشته تذهیب
رتبه اول: مهدی ظهرابی
رتبه دوم: سمانه جمشیدی‌نیا
رتبه سوم: آسیه کوله‌زاده

رشته تصویرگری آیات قرآن
رتبه اول: زینب اسدپور
رتبه دوم: علی محمدی
رتبه سوم: پریسا خوش‌طینت

رشته تلخیص کتاب
رتبه اول: مهلا فرهادی
رتبه دوم: سیدمصطفی آستانه
رتبه سوم: علی یوسفی‌هنومرور

رشته تولید نرم‌افزار
رتبه اول: حسین مرادخانی
رتبه دوم: مریم ترابی‌سرشکی
رتبه سوم: فاطمه وکیلی

رشته خوشنویسی
رتبه اول: هادی دربان‌حسینی
رتبه دوم: عطیه فرخ
رتبه سوم: امیر دانشومند

رشته داستان‌نویسی
رتبه اول: عاطفه شاکری‌کاشی
رتبه دوم: الهام توکل
رتبه سوم: حسین یگانه‌فرد

رشته شعر
رتبه اول: مرتضی حیدری آل‌کثیر
رتبه دوم: طاهره فرزانه
رتبه سوم: طیبه عباسی

رشته طراحی پوستر
رتبه اول: ـــــــ
رتبه دوم: سجاد معتمدی
رتبه سوم: فرانک جمالی

رشته عکاسی
رتبه اول: سجاد دادپور
رتبه دوم: بهزاد سهرابی
رتبه سوم: فاطمه لطیفی‌اردهایی

رشته فیلم کوتاه
رتبه اول: رضا جمالی
رتبه دوم: آرزو گلفام
رتبه سوم: رضا طلیمی

رشته فیلمنامه‌نویسی
رتبه اول: محمود خیری‌مطلق
رتبه دوم: فاطمه محمودی
رتبه سوم: حمیدرضا شجاعی‌فر

رشته معرق و منبت
رتبه اول: علی دل‌زنده
رتبه دوم: وجیهه شبانیان
رتبه سوم: پروانه کاویانی

رشته مقاله‌نویسی
رتبه اول: مهناز غیائی
رتبه دوم: سعید یداللهی
رتبه سوم: مریم حسنی

رشته نقاشی
رتبه اول: زهرا احمدی‌ورنونی
رتبه دوم: مصعب رحمانی
رتبه سوم: ریحانه اقبالی

رشته نقد و بررسی کتاب
رتبه اول: آیسان کریمی
رتبه دوم: مریم مختاری
رتبه سوم: وحید کیانی علی‌آبادی

رشته نماهنگ
رتبه اول: ــــــ
رتبه دوم: یدالله عابدی
رتبه سوم: محمد نقابی

رشته نمایشنامه نویسی
رتبه اول: شیرین باقری
رتبه دوم: محمد وطن‌خواه
رتبه سوم: سیدمجید میرحسینی

رشته ویلاگ‌نویسی
رتبه اول: رویا گنجی مغانلو
رتبه دوم: میلاد اکرمی ابرقوئی
رتبه سوم: حمید شوکتی‌بصیر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 پست الکترونیکی    QTV@irib.ir پیامک  300004444   پیامگیر  27868000

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شبکه قرآن می باشد