Developed in conjunction with Ext-Joom.com

مسابقات قرآن کارکنان پایور و وظیفه آجا

0

 

 مدیر قرآن و عترت و نماز سازمان عقیدتی ـ سیاسی ارتش با اشاره به برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کارکنان پایور و وظیفه آجا گفت: این مسابقات در آستانه نهم دی ماه روز بصیرت از ۵ دی ماه در شیراز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما به نقل از شبستان،سرگرد مهدی میدانی، مدیر قرآن و عترت و نماز سازمان عقیدتی ـ سیاسی ارتش  با اشاره به برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کارکنان پایور و وظیفه دانشجویان دانشگاه های آجا گفت: این مسابقات در آستانه نهم دی ماه روز بصیرت از 5 دی ماه در شیراز برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این مسابقات به مدت چهار روز برگزار می شود، خاطرنشان کرد: مرحله مقدماتی این مسابقات در رشته های قرائت، ترتیل، تحقیق، اذان، مفاهیم سطح 1 و 2 و تفسیر قرآن کریم براساس تفسیر آیت الله مکارم شیرازی در ماه های مهر و آبان برگزار شد.
میدانی با اشاره به رشته حفظ 3، 5، 10، 15، 20، و کل قرآن کریم در این مسابقات ادامه داد: تمامی ادارات نیروی زمینی ارتش این مسابقات را برگزار کرده اند و منتخبین مرحله مقدماتی به مرحله نهایی اعزام می شوند.
مدیر قرآن و عترت سازمان عقیدتی - سیاسی ارتش اظهار کرد: رشته حفظ ۲۵ جزء و حفظ سه جز در بخش دانشجویان دانشگاه‌‌ های ارتش به این دوره از مسابقات افزوده شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 پست الکترونیکی    QTV@irib.ir پیامک  300004444   پیامگیر  27868000

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شبکه قرآن می باشد