تاریخ انتشار: جمعه 9 اسفند 1398
تعداد بازدید: 6271

مشارکت کم نظیر مردم متدین از پویش قرائت سوره مبارکه حمد برای سلامتی مردم

پویش قرائت سوره مبارکه حمد که از اول ماه مبارک رجب به نیت سلامتی مردم در شبکه قرآن و معارف سیما راه اندازی شد با استقبال کم نظیر مردم متدین مواجه گردید.

به گزارش روابط عمومی شبکه قران و معارف سیما ؛ پویش قرائت سوره مبارکه حمد به جهت دغدغه برای سلامتی مردم و آرامش‌بخشی در جامعه  با حلول ماه رجب در فضای مجازی شبکه ، سامانه پیامکی و سایت شبکه قرآن و معارف سیما آغاز به کار کرد و  با اعلام عمومی از شبکه‌های مختلف سیما برای شرکت مردم در این پویش ، با استقبال و مشارکت بسیار خوب مردم متدیّن مواجه شد که با اعلام و ثبت تعداد قرائت های خود از سوره مبارکه حمد در این پویش معنوی مشارکت داشتند.

خاطر نشان می سازد به جهت این حرکت قرآنی در شامگاه دیروز پنج شنبه 8 اسفند ساعت 18:57 حمله سایبری به سامانه آنلاین ختم سوره مبارکه حمد  به نیت اختلال روی کانتر اعداد شرکت کنندگان صورت گرفت که بلافاصله توسط همکاران پرتلاش رسانه های نوین معاونت سیما دفع و بعد از اصلاح ، این سامانه روی سایت شبکه قرآن و معارف سیما  قرار گرفت. که به اطلاع می رساندپیگیری آن از طریق رسانه های نوین معاونت سیما و مرکز صیانت و حفاظت سازمان صدا و سیما از مراجع قضایی و پلیس فتا در حال پیگیری می باشد .

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی