تاریخ انتشار: دوشنبه 1 اردیبهشت 1399
تعداد بازدید: 162

برنامه های متنوع سیما از حرم های مطهر در ماه مبارک رمضان

ماه رمضان امسال ، مردم در حال و هوای حرم های مطهر امام رضا (علیه السلام) و حضرت معصومه (سلام الله علیها) قرار می گیرند.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ؛ جواد شیخ اکبری دبیر شورای معارف سیما در جلسه ویدئو کنفرانس با حجت الاسلام و المسلمین شریعت نجات معاون تبلیغات آستان قدس رضوی ، مهدی رضوی کیا مدیر مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس ، نصر پور مدیر کل مرکز خراسان رضوی و حجت الاسلام احمدی معاون فرهنگی حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) بر بحث همدلی و مواسات با محوریت ایمان ، استقامت و پیروزی برگرفته از آیه 30 سوره مبارکه فصلت تاکید کرد.

در این جلسات مقرر گردید بر اساس منظومه قرآنی مقام معظم رهبری (مدّظله العالی) ، شعار ایمان ، استقامت ، پیروزی محور برنامه ها و سخنرانی های رمضان امسال باشد. پخش ادعیه و دعا از حرمین مطهر در اوقات مختلف و سحرگاه‌های ماه مبارک رمضان از شبکه های مختلف سیما و قرائت ترتیل خوانی جز قرآن کریم بصورت زنده از جمله برنامه هایی است تا مردم ماه رمضان امسال ، در حال و هوای حرم های مطهر امام رضا (علیه السلام) و حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) قرار گیرند.

پخش برنامه‌های متنوع در ماه مبارک رمضان از حرم حضرت معصومه (سلام االله علیها)، مناجات خوانی از حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) و همچنین رفع مشکلات تولید و فنی برای هر چه بهتر برگزار شدن برنامه هاو ارائه آن به مردم عزیز که در ایام ماه مبارک رمضان ، قرائت قرآن و دعا را از شبکه های سیما دنبال می کنند ، هماهنگی و پیگیری‌های لازم صورت گرفت.

لازم به ذکر است شیخ اکبری ضمن تماس با حجت الاسلام و المسلمین نبوی معاون تبلیغ حوزه علمیه قم با بیان گزارشی از برنامه های معارفی سیما در اعیاد شعبانیه و ماه مبارک رمضان که امسال با توجه به شرایط کنونی و حضور مردم در خانه ها ، پیرامون معرفی مبلغین شاخص رسانه ایی برای هرچه بهتر برگزار شدن مجالس سخنرانی در شبکه های سیما ، هماهنگی لازم بعمل آمد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی