تاریخ انتشار: سه شنبه 7 مرداد 1399
تعداد بازدید: 283

طنین روح بخش دعای عرفه از رسانه ملی

دبیرخانه شورای معارف سیما ،جزییات پخش دعای پرفیض عرفه از رسانه ملی را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، رسانه ملی بر اساس برنامه ریزی دبیرخانه شورای معارف سیما پخش مراسم معنوی دعای عرفه ازسرزمین وحی بصورت آرشیوی، بقاع متبرکه و اماکن مقدس، در دستور کار دارد.

بر اساس این گزارش، شبکه قرآن و معارف سیما مراسم ویژه قرائت دعای عرفه را از حرم مطهر رضوی و با نوای حجت الاسلام و المسلمین اسلامی فر و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین میر باقری و مداحی و ذکر توسل احمد واعظی از ساعت 14:30 الی 20:15 به صورت زنده از حرم مطهر رضوی به روی آنتن می رود.

شبکه یک سیما دعای عرفه را از صحرای عرفات بصورت آرشیوی با نوای مرتضی طاهری و مهدی سماواتی  ازساعت 15 الی 16:30 پخش خواهد کرد.

شبکه دو این دعای معنوی را با نوای شیخ حسین انصاریان از حسینیه هدایت از ساعت 17:30 الی 20 به روی آنتن خواهد برد.

پخش دعای عرفه با نوای حاج میثم مطیعی از امامزاده قاضی صابر (علیه السلام) از ساعت 18 الی 20:20 در دستور کار شبکه سه سیما قرار دارد.

شبکه چهار سیما این مراسم را از حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) با دعا خوانی حجت الاسلام و المسلمین میرزا محمدی و شبکه پنج از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(علیه السلام) با دعاخوانی حسن شالبافان و مهدی سماواتی از ساعت 15 الی 18 پوشش خواهند داد.

همچنین شبکه افق این مراسم را از حرم امام خمینی (رحمت الله علیه) با نوای سعید حدادیان، شبکه آموزش از مسجد مقدس جمکران با نوای عباس حیدر زاده از ساعت 18 الی 19 و شبکه سلامت از حرم مطهر شاهچراغ با دعا خوانی مهدی سلحشور پخش میکنند

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی