تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 شهریور 1399
تعداد بازدید: 329

پاسخ همکاری و تعامل داده شد ؛ تخریب و توهین

پاسخ روابط عمومی شبکه قرآن ومعارف سیما به اهانت اخیر رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت

بسم الله الرحمن الرحیم

پاسخ همکاری و تعامل داده شد ؛ تخریب و توهین

انتشار مطلبی در فضای مجازی، منتسب به رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، حاشیه‌هایی را در فضای رسانه‌ای علیه رسانه ملی و شبکه قرآن و معارف سیما ایجاد کرده است، که ذکر چند نکته به منظور تنویر افکار عمومی در این خصوص ضروری است:

1 ـ تلاش شبانه روزی خادمان ملت در رسانه ملی و شبکه قرآن و معارف سیما، خصوصاً در شش ماه گذشته به‌ ویژه در مقاطع مهم و حساسی چون ماه مبارک رمضان و دهه اول محرم، در کنار جهادگران عرصه سلامت، در راستای فرهنگ سازی، ترویج و تبلیغ شیوه‌نامه‌های بهداشتی، حکایت از تاکید رسانه ملی بر تعامل و همکاری با مجموعه وزارت بهداشت داشته است اما ظاهرا بنای مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت بر تخریب و توهین است.

2 ـ دستاویز قرار دادن برنامه‌ای که سالهای گذشته تولید و پخش شده ، برای حمله به صدا و سیما از سوی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت مسلما امری ناپسند و غیراخلاقی است که از سناریویی جدید برای تخریب صدا و سیما پرده برمی دارد.

3 ـ ذوق زدگی و استقبال رسانه‌های بیگانه که ضدیتشان با نظام اسلامی و مردم عزیز ایران بارها به اثبات رسیده است، نسنجیده بودن این مواضع را بیش از پیش نمایان می‌کند.

4 ـ اهانت اخیر رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تنها متوجه رسانه ملی و شبکه قرآن و معارف سیما نبوده است. بهره گیری از ادبیاتی سخیف، در مواجهه با بحث آقای دکتر‌ حسن اکبری که سوابق علمی و اجرایی زیادی در نظام بهداشت و درمان کشور داشته‌ و در حال حاضر نیز با عنوان دانشیار در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مشغول به فعالیت هستند، موجب تأسف و گله‌مندی است.

سخن پایانی اینکه ضمن تاکید بر ادامه هم افزایی، تعامل و تعاون ، مسلما رسانه ملی در خصوص تعیین موضوع، محتوا و ساختار برنامه‌ها بر اساس شاخص‌های حرفه‌ای خود عمل کرده و در مورد اخیر، توهین صورت گرفته را زیبنده وزارتخانه خدوم بهداشت نمی داند و امیدواریم مقام عالی وزارت، با تذکر و برخورد لازم همچون همیشه روح همدلی را در این مسیر سخت تقویت نمایند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی