تاریخ انتشار: یک شنبه 5 اسفند 1397
تعداد بازدید: 74

تعامل رسانه ای شبکه قرآن و معارف سیما با مسجد جمکران

سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما با حضور در مسجد مقدس جمکران با تولیت این آستان در خصوص تعامل رسانه ای فی مابین گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، محسن عرفاتی سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما با حضور در مسجد مقدس جمکران با حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت این آستان مبارک دیدار و در خصوص تعامل رسانه ای فی مابین با وی گفتگو کرد.

پخش مراسمات مسجد جمکران از مهمترین مواردی بود که در این جلسه مطرح و مقرر گردید دعاهای توسل و ندبه بصورت هفتگی توسط تیم رسانه ای مسجد جمکران ضبط و در فاصله زمانی اندک از شبکه قرآن و معارف سیما پخش گردد.

تولید مستندهای جذاب از حضور زائران در این مکان مقدس و تاریخچه مسجد جمکران، تولید میان برنامه های کوتاه کلام مراجع و بزرگان با محوریت مهدویت جهت پخش در روزهای جمعه و استفاده از ظرفیت انتشارات مسجد مقدس جمکران و تبلیغ و ترویج آنها در برنامه ها از دیگر مواردی بود که به آنها پرداخته شد.

همچنین در این جلسه برگزاری جشنواره تولید فیلم های کوتاه 313 ثانیه ای با موضوع امام زمان توسط مسجد جمکران که اختتامیه آن نیز در نیمه شعبان باشد پیشنهاد گردید که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت و مقرر شد تبلیغ آن در شبکه های مختلف از سوی شورای معارف سیما صورت پذیرد.

در پایان نیز بهره مندی از توانمندی های موجود جهت ارتقای سطح برنامه های معارفی در حوزه مهدویت و با محوریت شبکه قرآن و معارف سیما مورد تاکید قرار گرفت.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی