تاریخ انتشار: یک شنبه 19 اسفند 1397
تعداد بازدید: 51

نگاه ویژه شبکه قرآن و معارف سیما به نماز در سال جدید

حجت الاسلام عرفاتی بیان کرد: شبکه قرآن و معارف سیما در سال جدید نگاه ویژه ای به فریضه نماز خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، جلسه مشترک مسئولین اقامه نماز کشور با حجت الاسلام والمسلمین محسن عرفاتی سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما در محل سالن جلسات این شبکه برگزار شد.

در این جلسه محسن عرفاتی نماز را فریضه مهم انسان ساز برشمرد و گفت: شبکه قرآن و معارف سیما در ادامه مسیر نگاه ویژه ای به این امر الهی خواهد داشت و مخاطبان این شبکه در سال پیش رو شاهد تولید و پخش برنامه هایی اثرگذار با محوریت نماز خواهند بود.

سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما به استقبال مخاطبان از برنامه «ایستگاه نیایش» که در سال جاری به روی آنتن این شبکه رفت، اشاره کرد و بیان داشت: این برنامه در قالبی نو و جذاب تهیه و تولید شد که توانست ارتباط موثری با مخاطب نوجوان برقرار کند و در همین راستا تولید فصل جدید آن در 90 قسمت به زودی کلید خواهد خورد.

در ادامه این جلسه حاضرین به بیان نظرات و دیدگاه های خود جهت تولیدات رسانه ای با محوریت نماز پرداختند و مقرر شد پیوست رسانه ای بین سازمان های مختلف ایجاد و درخواست های خود جهت تولید مستند و کارهای کوتاه جهت پخش در شبکه های مختلف سیما ارائه و در دستور کار قرار گیرد.

حجج اسلام والمسلمین ارباب سلیمانی (دبیر شورای اقامه نماز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، قندی (رئیس ستاد اقامه نماز استان تهران)، محسنی (رئیس ستاد اقامه نماز مخابرات تهران)، بهشتی (مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور قرآنی) و آقایان مظفر (قائم مقام ستاد اقامه نماز) و مسیب زاده (مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش) و همچنین عوامل برنامه ساز «ایستگاه نیایش» از حاضرین در این جلسه بودند.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی