تاریخ انتشار: یک شنبه 5 خرداد 1398
تعداد بازدید: 67

راوی لحظه های شیرین در «ماه بهشت»

ویژه برنامه لحظات افطار «ماه بهشت» شب گذشته و در نوزدهمین شب از ماه مبارک رمضان میزبان نویسنده کتاب خواندنی «ادواردو» بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، ویژه برنامه «ماه بهشت» که در لحظات ناب افطار در ماه مبارک رمضان مهمان سفره های مخاطبان قرآنی تلویزیون می باشد، در نوزدهمین شب ماه مبارک رمضان میزبان بهزاد دانشگر نویسنده کتاب پرطرفدار «ادواردو» بود.

بهزاد دانشگر پیرامون این روزهای ادبیات در جهان گفت: این روزها ادبیات اختصاص به زندگی آدم هایی است که سیاه می بینند، سیاه فکر می کنند افسرده هستند، در حالی که خداوند می فرمایند: شما شیرینی های زندگی را روایت کنید.

وی ادامه داد: من زندگی کسانی را روایت کردم که آن شیرینی را درک کردند و زمانی که با آنها حرف می زنم حال من خوب می شود.

چند کتاب را تاکنون به نگارش نوشته ام، قصه زندگی افرادی را به نگارش در آوردم که با خواندن قرآن حال آنها خوب شده است. البته این روزها شاهد قصه زندگی افرادی هستم با سفر اربعین دگرگون شدند.

وی عنوان کرد: «موکب آمستردام»، خرده روایت هایی است از زائران دوردست سیدالشهدا؛ زائرانی که از اروپا به مقصد زیارت پیاده ی امام حسین رهسپار شده اند.

زائرانی که امام حسین را نه در کربلا و نجف و قم و مشهد و... بلکه در قلب اروپا یافته اند و دریافته اند که عشق حسین (ع) زمین و زمان و مکان نمی شناسد و چه بخواهی و چه نخواهی عالم گیر خواهد شد. فقط باید خود را به این دریای عظیم سپرد تا به ساحل آرامش رسید.

دانشگر درباره کتاب دختران آفتاب عنوان کرد: کتاب دختران آفتاب هم مورد تقریظ رهبری قرار گرفت و بازخورد های خوبی داشت.

«ماه بهشت» با تهیه کنندگی و اجرای سید وحید مرتضوی کاری نو از شبکه قرآن و معارف سیما است که در ایام ماه مبارک رمضان همه روزه از ساعت ۱۹ به صورت زنده به روی آنتن این شبکه می‌‌رود.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی