تاریخ انتشار: یک شنبه 5 خرداد 1398
تعداد بازدید: 69

تقدیر معاون قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد از شبکه قرآن سیما

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوحی از پوشش مطلوب نمایشگاه قرآن کریم از سوی شبکه قرآن سیما و رسانه ملی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس نمایشگاه قرآن با اهدای لوحی به محسن عرفاتی سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما، از همکاری های موثر و شایسته وی و همکاران این شبکه در برگزاری و پوشش رسانه ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تقدیر و تشکر کرد.

فقهی زاده در این لوح تقدیر آورده است: اکنون که در پرتو نیات خالصانه جنابعالی و همکاران محترمتان در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، همکاری های موثر و شایسته ای در برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم داشته اید، به پاس قدردانی از همراهی های بی چشمداشت شما، این لوح سپاس تقدیم حضورتان می شود.

همچنین معاون قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه زنده تلویزیونی که ویژه پوشش این نمایشگاه به روی آنتن تلویزیون رفت، از همراهی شبکه قرآن و معارف سیما و رسانه ملی در طول برگزاری این دوره از نمایشگاه نسبت به سال قبل تشکر ویژه کرد و گفت: امسال شبکه قرآن سیما بیش از سال گذشته ما را همراهی کرد و حضور نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در شبکه های مختلف بیش از پیش قابل احساس و مشاهده بود.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی