تاریخ انتشار: شنبه 25 خرداد 1398
تعداد بازدید: 320

برگزاری جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین

جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین به همت مرکز تولیدات چند‌ رسانه ‏ای قرآنی جهاد دانشگاهی و همکاری شبکه قرآن و معارف سیما برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، مرکز تولیدات چند رسانه‌ای قرآنی جهاد دانشگاهی، اولین دوره جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین را در تهران برگزار می‌کند. در این رویداد قرآنی موضوعاتی چون سبک زندگی قرآنی، آموزه‌های اخلاقی، قصص قرآنی، ایثار و شهادت، سیمای پیامبر (ص) نیکی به پدر و مادر و صله رحم، نماز و واجبات الهی، آثار و برکات نیکی در زندگی مردم، کسب روزی حلال و معاملات اسلامی، انفاق، جهاد، پوشش و عفاف، آسیب‌های اجتماعی و توجه به محیط زیست مد نظر است.

بنابر این گزارش، این جشنواره در چهار بخش؛ فیلمسازی با تلفن همراه، فیلمسازی حرفه‌ای، بخش جنبی با موضوع تربیت فرزند و انتخاب مردمی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در این رویداد تا ۳۱ شهریور فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

یادآور می‌شود، شورای توسعه فرهنگ قرآنی، دارالقرآن بسیج، شبکه قرآن و معارف سیما و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جهاد دانشگاهی در برگزاری این جشنواره یاری رسانده‌اند.

علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت mobinmedia.com مراجعه کنند.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی