تاریخ انتشار: چهارشنبه 9 مرداد 1398
تعداد بازدید: 238

شبکه قرآن و معارف سیما در سوگ جوادالائمه (ع)

ویژه برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در ایام شهادت امام محمد تقی (ع) اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، همزمان با فرارسیدن ایام شهادت حضرت امام محمد تقی (ع)، شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه هایی را در سوگ حضرت جواد الائمه (ع) به روی آنتن خواهد برد.

بر این اساس، «حریم امن» عنوان ویژه برنامه زنده این شبکه در شب شهادت آن امام همام می باشد که با کارشناسی حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی به صورت زنده از حرم مطهر رضوی به شرح سیره امام جواد (ع) می پردازد.

در این برنامه که از ساعت 21 تا 23 به روی آنتن شبکه قرآن خواهد رفت، ارتباط های زنده با حرم های مطهر مانند مشهد، قم و کاظمین برقرار و تصاویری از مراسم های عزاداری در این اماکن مذهبی تقدیم مخاطبان می شود.

همچنین «حریم امن» در شام شهادت آن حضرت با کارشناسی حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر و محوریت شهادت امام جواد (ع) و گرامیداشت سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) از ساعت 21 تا 22 به روی آنتن خواهد رفت.

«حاضر غایب از نظر» عنوان دیگر برنامه شبکه قرآن و معارف سیما در روز شهادت حضرت امام محمد تقی (ع) می باشد که با کارشناسی حجت الاسلام والمسلمین فوادیان و موضوع مهدویت در احادیث و روایات امام جواد (ع) از ساعت 10:30 تقدیم مخاطبان قرآنی و معارفی تلویزیون می شود. ضمن آنکه در این برنامه گزارشی از حرم مطهر حضرت موسی مبرقع (ع) فرزند بلافصل امام جواد (ع) پخش خواهد شد.

پخش سخنرانی های مذهبی در شب و شام شهادت از ساعت 18 و همچنین مرثیه سرایی مادحین اهل بیت (ع) در ساعت های مختلف از دیگر تدارکات شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام می باشد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی