تاریخ انتشار: دوشنبه 28 مرداد 1398
تعداد بازدید: 426

عیدانه شبکه قرآن و معارف سیما در روز غدیر

ویژه برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در روز شب و روز عید سعید غدیر اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، همزمان با فرارسیدن عید الله الاکبر، شبکه قرآن و معارف سیما با تهیه و تولید ویژه برنامه هایی در غالب های مختلف مهمان مخاطبان قرآنی و معارفی تلویزیون خواهد بود.

«شمیم ولایت» عنوان ویژه این شبکه در شب و روز عید سعید غدیر می باشد که با کارشناسی حجت الاسلام والمسلمین عظیمی و مدیحه سرایی مادحین اهل بیت از نجف اشرف به صورت زنده و مستقیم تقدیم مخاطبان خواهد شد.

«شمیم ولایت» در شب عید سعید غدیر خم از ساعت 21 به مدت 120 دقیقه و در روز عید غدیر خم در 2 نوبت و در ساعت های 12 و 21 به مدت 60 دقیقه با اجرای سید کمال هاشم زاده به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

«ویژه برنامه عید سعید غدیر خم» نیز در روز عید در 2 نوبت و در ساعت های 10:30 و 15 (هر برنامه به مدت 90 دقیقه) با حضور کارشناسان و مهمانان ویژه و بخش های مختلف از جمله کلام بزرگان، نماهنگ ها و کلیپ های ویژه عید و... با اجرای مهدی صفری و مهدی آقابیکی به صورت زنده در جدول پخش این شبکه قرار گرفته است.

پوشش زنده مراسم پیاده روی «کاروان شادی» در روز عید بزرگ غدیر از که از حرم مطهر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) آغاز و به مسجد بزرگ جمکران ختم می شود نیز از دیگر تدارکات این شبکه در این روز می باشد. این مراسم از ساعت 16:30 آغاز و تا قبل از اذان مغرب ادامه خواهد داشت.

مراسم «تجدید بیعت با امام زمان (عج)» توسط حجت الاسلام میرزامحمدی و مولودی خوانی مداحان اهل بیت (ع) از دیگر بخش های این برنامه می باشد.

گفتگوی متفاوت حسن سلطانی مجری معارفی تلویزیون با آیت الله علوی گرگانی درباره عید غدیر و فضیلت های امیرالمومنین علی (ع) با عنوان «ترنم دیدار» از ساعت 10 صبح روز عید غدیر پخش خواهد شد.

پوشش زنده مراسم «خطبه خوانی غدیر خم» از ساعت 13:30 و «دعای ندبه» با نوای حاج مرتضی طاهری در ساعت 7:15، «سخنرانی علما » در ساعت 14:30 و «دعای توسل» با نوای حاج مهدی میرداماد در ساعت 20:30 از دیگر تدارک این شبکه در روز عید غدیر خم خواهد بود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی