تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 خرداد 1397
تعداد بازدید: 22

انعکاس مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان در برنامه تلویزیونی «اسرا»

ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان از چهارشنبه، ۳۰ خردادماه و در قالب برنامه تلویزیونی اسراء به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ؛ مسابقه تلویزیونی «اسرا» از چهارشنبه ۳۰ خردادماه به انعکاس ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان می پردازد و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی و طی روزهای هفتم تا نهم اردیبهشت‌ماه در مشهد مقدس برگزار شد.

در مراحل ابتدایی این مسابقات ۲۰۳ نفر قاری و حافظ قرآن از کشورهای مختلف برای شرکت در مسابقات اعلام آمادگی کردند؛ از این تعداد متقاضی، خواسته شد فایل صوتی خود را ارسال کنند که با بررسی داوران ۸۵ نفر برگزیده شدند که این تعداد برگزیده به صورت زنده و ارتباط تصویری برای داوران اجرا کردند و از بین آنها ۴۴ نفر برگزیده شدند که در نهایت برای رقابت نهایی خود در مشهد مقدس حضور یافتند. کل روند مسابقات در مرحله نهایی به صورت کامل ضبط شده است و پس از تدوین و آماده‌سازی از امشب به روی آنتن خواهد رفت.

لازم به ذکر است مسابقه تلویزیونی اسرا روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۲۲ به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000
کلیه حقوق این وب سایت به شبکه قرآن و معارف سیما تعلق دارد