تاریخ انتشار: یک شنبه 17 تیر 1397
تعداد بازدید: 55

«شمسه» به «بشارت1452» پیوست

برنامه آموزشی «شمسه» در ایام تابستان با محوریت طرح ملی حفظ قرآن کریم «بشارت1452» به روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما؛ یکی از برنامه‌های آموزش‌محور شبکه قرآن و معارف سیما برنامه شمسه می باشد که با رویکرد آموزش روخوانی، روان خوانی، تجوید، حفظ و مفاهیم قرآن کریم طراحی شده و از امروز یکشنبه 17 تیر در اقدامی جدید با محوریت حفظ جزء30 قرآن کریم به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

این برنامه در مشارکت با طرح ملی قرآنی بشارت1452، به عنوان یک کارگاه آموزشی با حضور استاد سیدمهدی سیف، به آموزش نوجوانان مبتدی و علاقه مندان به یادگیری قرآن می پردازد.

در هر قسمت از برنامه «شمسه»، 3 نوجوان در سطوح مختلف و مشخص علوم قرآنی حضور خواهند داشت و استاد تلاش می کند با استفاده از توانایی های این نوجوانان، روخوانی، روانخوانی، حفظ و مفاهیم قرآن کریم را به بینندگان و مخاطبان آموزش دهد.

این برنامه با نوآوری در آموزش قرآن و ایجاد محیطی با طراوات و شاداب برای کودکان و نوجوانان، تلاش می کند «آموزش گام به گام و عمومی قرآن کریم» را ترویج دهد.

«شمسه» به تهیه کنندگی علی ویسی کاری از گروه تلاوت و نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما است که هر روز به مدت 30 دقیقه و از ساعت 10:15 صبح به روی آنتن این شبکه می رود.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش همه نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی

کلیه حقوق این وب سایت به شبکه قرآن و معارف سیما تعلق دارد