تاریخ انتشار: دوشنبه 29 مرداد 1397
تعداد بازدید: 9

مجمع خیرین قرآنی به زودی تشکیل می‌شود

در نشست رییس مجمع خیرین کشور با مدیر شبکه قرآن و معارف سیما تشکیل مجمع خیرین قرآنی تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، مهندس حبیب الله بوربور، رییس هیات مدیره مجمع خیرین کشور، ظهر امروز با حضور در دفتر کار محمدحسین محمدزاده، رییس شبکه قرآن سیما در خصوص همکارهای مشترک بین مجمع خیرین کشور و شبکه قرآن مذاکره کرد.

مهندس بوربور، با بیان این نکته که موضوع کار ما با کار شما در شبکه قرآن انطباق دارد، گفت: این موضوع مشترک می‌تواند مبنای کارهای مشترک مجمع خیرین کشور و شبکه قرآن سیما باشد.


وی در ادامه گفت: خیرین ما به دنبال این هستند که کارهای مانا و ماندگار انجام دهند. در این مسیر باید تمهیدات لازم توسط تهیه کنندگان و برنامه سازان سیما صورت پذیرد. بنابراین باید در یک کارگروه مشترک فهرستی از برنامه‌هایی تهيه شود که از طرفی قابلیت پخش در این شبکه مذهبی را داشته باشد و از طرف دیگر به منویات خیرین نزدیک باشد. البته لازمه این کار این است که دست‌اندرکاران سیما نرمش‌هایی در مسیر برنامه‌سازی از خود نشان بدهند.

محمدحسین محمدزاده، رییس شبکه قرآن سیما نیز در این نشست با بیان اینکه شبکه قرآن با تمام ظرفیت‌هایش پای ترویج کار خیر ایستاده است، گفت: ما پیشنهاد می‌کنیم در کنار مجامع مختلفی که زیر نظر مجمع خیرین کشور برای انجام کار خیر ایجاد می‌شود، مجمعی از خیرین برای فعالیت در ترویج فرهنگ قرآنی تاسیس شود.


وی اضافه کرد، اگر چنین مجمعی تشکیل شود، می‌توان امید داشت، فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی پشتیبانانی از میان خیرین علاقمند داشته باشند و ما هم آمادگی داریم از رسانه تلويزیون و شبکه قرآن برای ترویج و تعمیق این کار در کنار شما باشیم.

در نهایت مقرر شد کارگروهی با حضور حسن حمزه‌زاده، مدیر روابط عمومی مجمع خیرین کشور و دکتر نادر ریاحی، عضو کارگروه حقوقی مجمع خیرین کشور و علی ویسی تهیه کننده و کارشناس شبکه قرآن و علیرضا لک، مدیر گروه اطلاع‌رسانی شبکه قرآن و معارف سیما تشکیل شود و نحوه تعامل، همچنین راه‌اندازی مجمع خیرین قرآنی را پیگیری نماید.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی