تاریخ انتشار: شنبه 23 آذر 1398
تعداد بازدید: 70

اورژانس تهران از شبکه قرآن و معارف سیما تشکر و قدردانی کرد

رئیس اورژانس تهران با ارسال تقدیرنامه ای از شبکه قرآن و معارف سیما در راستای برگزاری مسابقات قرآن این سازمان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، دکتر پیرحسین کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور با ارسال تقدیرنامه ای از خدمات ارزشمند شبکه قرآن و معارف سیما در راستای برگزاری دومین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان سازمان اورژانس کشور تقدیر و تشکر کرد.

در این تقدیرنامه که برای جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما صادر گردیده، آمده است:

قرآن کریم، حیات بخشی است که معارفش روشنگر دلها و مشعل فروزان هدایت الهی است که بی شک تمسک به آن کتاب جاودانه و سراسر نور موجب افتخار و سعادت ابدی است.

انس با کلام الهی و آشنایی با معارف دل نشین این مشعل درخشان نعمت خداوندی است و چه زیباست سعی پویندگان مسیر قرآن و جویندگان معارف آن که سعادتمندانه بر سر خوان پرکرامت و نعمت بی نهایت وحی الهی نشسته و از سرچشمه زلال قرآن بهره مند می گردند.

به پاس خدمات ارزشمند شما در راستای برگزاری «دومین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان سازمان اورژانس کشور»، لازم می دانم تشکر و قدردانی خود را ابراز نموده و توفیق روز افزونتان در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی در ظل توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم ارواحناله الفداء را از درگاه پروردگار یکتا مسئلت می نمایم.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی