تاریخ انتشار: دوشنبه 25 آذر 1398
تعداد بازدید: 1132

سرپرست پخش شبکه قرآن و معارف سیما منصوب شد

با حکم مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، حسن حاتم خانی به عنوان سرپرست پخش شبکه قرآن و معارف سیما منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما طی حکمی حسن حاتم خانی را به عنوان سرپرست پخش این شبکه منصوب کرد.

در حکم شیخ اکبری به سرپرست جدید پخش شبکه قرآن و معارف سیما آمده است:

جناب آقای حسن حاتم خانی

نظر به تجربیات، سوابق و تعهد جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست پخش شبکه قرآن و معارف سیما منصوب می شوید.

انتظار می رود بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و سیاست های کلان سازمان با اتخاذ تدابیر مناسب و شیوه های موثر، اهداف و مأموریت های ذیل را به نحو مطلوبی محقق کنید.

همچنین در این حکم بر بازتعریف فرآیند عمومی پخش برنامه ها و اعمال ضوابط ابلاغی، تلاش به منظور استقرار سیستم پویا و چابک بازبینی و افزایش دقت و سرعت در ارزیابی قبل از پخش، نظارت همه جانبه در برنامه های زنده شبکه و طراحی هوشمندانه جدول پخش برنامه ها، دقت نظر و انضباط در اجرای مصوبات شبکه منعکس شده در جدول پخش، تولید بسته های تصویری و تدارک پشتوانه آرشیوی روزآمد و ایجاد آمادگی و انعطاف همه ارکان پخش در مناسبتها، رویدادها و حوادث غیرمترقبه، مهندسی قالب و پیام در ظرفیت زیرنویس و طراحی، اجرا و نظارت کامل بر هویت بصری شبکه و ساماندهی و ارتقاء نیروی انسانی فعال و کارآزموده در بخشهای بازبینی هماهنگی، تولید و رژی پخش و تعامل سازنده با گروههای برنامه ساز تاکید شده است.

حاتم خانی سوابقی همچون مدیر ارزیابی شبکه سه سیما، تهیه کننده برنامه های مختلف، کارشناس و ارزیاب برنامه و 17 سال حضور در پخش شبکه های مختلف سیما را در کارنامه کاری خود دارد.

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما نیز از زحمات سعید بانی در زمان تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی کرد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی