تاریخ انتشار: سه شنبه 10 دی 1398
تعداد بازدید: 261

مخاطب خاص شبکه قرآن، سرمایه ای برای تولید برنامه های پژوهشی

در دیدار رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن با مدیر شبکه قرآن و معارف سیما بر تعامل و همکاری فی مابین تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، حجت الاسلام والمسلمین یوسفی مقدم رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با حضور در ساختمان شبکه قرآن و معارف سیما با جواد شیخ اکبری مدیر این شبکه دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این جلسه یوسفی مقدم به بیان فعالیت های پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پرداخت و گفت: ترجمه قرآن، تفسیر رهنما، موضوع شناسی، دایره المعارف قرآن، تربیت و همکاری با نیروهای قرآنی از جمله کارهای این پژوهشکده می باشد. ضمن اینکه 12 کلان پروژه قرآنی از جمله قرآن و سبک زندگی صورت گرفته است.

رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن از برگزاری همایش مقاومت با محوریت مبانی الگوها، دستاوردها و چالش های مقاومت اسلامی و نیز تبدیل مقاومت اسلامی به گفتمان در 17 بهمن خبر داد و عنوان داشت: از شبکه قرآن و معارف سیما درخواست داریم تا در برگزاری این همایش با ما مشارکت کند.

جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما نیز ضمن استقبال از فعالیت های خوب پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن از تبدیل محتوای پژوهشی به محتوای رسانه ای به عنوان نوآوری در رسانه یاد کرد و اظهار داشت: رویکرد شبکه قرآن با وجود تخصصی بودن آن، ارتباط با مخاطب عام است ولی مخاطب خاص ما سرمایه ای خوب برای تولید برنامه های پژوهشی است.

در پایان این جلسه مقرر گردید تفاهم نامه ای مابین پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و شبکه قرآن و معارف سیما در خصوص برگزاری مشترک همایش مقاومت و همکاری های دوجانبه منعقد گردد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی