تاریخ انتشار: پنج شنبه 3 بهمن 1398
تعداد بازدید: 93

شبکه قرآن و معارف سیما؛ متولی رسانه ای مسابقات بین المللی قرآن

جلسه هماهنگی سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در خصوص اقدامات رسانه ای این رویداد بزرگ قرآنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، جلسه هماهنگی سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با محوریت اقدامات رسانه ای این رویداد بزرگ قرآنی با حضور جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف و دبیر شورای معارف سیما و مهدی قره شیخلو رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در ساختمان این شبکه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه قره شیخلو با اشاره به اهمیت رسانه ملی در برگزاری هرچه باشکوه تر این رقابت ها گفت: مطالبه جامعه قرآنی این است که صدا و سیما به صورت جدی در این مسابقات ورود کند و از ظرفیت رسانه برای نشر قرآن استفاده بیشتر شود.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف، برگزاری خیمه های قرآنی در سطح شهر و راه اندازی 2 کاروان قرآنی در شهرستان های استان خراسان جنوبی را از دیگر فعالیت های جانبی مسابقات خواند و اظهار داشت: امید داریم با هماهنگی، همدلی و هم افزایی 2 مجموعه بتوانیم در راه قرآن قدم برداریم و ان شاالله شاهد ثمرات خوبی در این حوزه باشیم.

جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما نیز با اعلام آمادگی کامل این شبکه برای اقدامات رسانه ای سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، گفت: ان شالله برای مسابقات مختلف قرآن و نیز برنامه های مرتبط آن، برنامه رسانه ای مدون در سیمای قرآن برنامه ریزی خواهد شد.

دبیر شورای معارف سیما با بیان اینکه برای پخش مسابقات بین المللی قرآن کریم از شبکه های مختلف تلویزیون برنامه ریزی دقیق صورت خواهد گرفت، عنوان کرد: شبکه قرآن و معارف سیما آماده است ساخت مستند تاریخی درخصوص تاریخچه برگزاری مسابقات را کلید بزند.

ایجاد تفاهم نامه فی مابین شبکه قرآن و معارف سیما و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در خصوص سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی