تاریخ انتشار: یک شنبه 23 شهریور 1399
تعداد بازدید: 12087

زنگ دروس قرآن مقطع ابتدایی و متوسطه در شبکه قرآن و معارف سیما به صدا در آمد + جدول

از روز دوشنبه 22 شهریور آموزش دروس قرآنی در مقطع ابتدایی و دین و زندگی در مقطع دوم متوسطه از آنتن شبکه قرآن و معارف سیما پخش شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما؛ مدرسه تلویزیونی ایران از 16 شهریور کار خود را در شبکه قرآن و معارف سیما با برنامه‌های آموزشی در دو نوبت صبح و عصرگاهی در دو مقطع ابتدایی و متوسطه به تدریس دروس تخصصی رشته علوم و معارف اسلامی آغاز کرده است.

براین اساس آموزش نوبت صبح از ساعت 11 تا 11:30 مخصوص دانش‌آموزان مقطع ابتدایی و از ساعت 15 الی 17 در آموزش دانش‌آموزان مقطع متوسطه خواهد بود.

دروس اصول عقائد، اخلاق، تاریخ اسلام و عربی نیز هر روز به صورت زنده از ساعت 15 الی 16:30 در مقطع متوسطه پخش می‌شود.

برنامه صبحگاهی «مدرسه تلویزیونی ایران» ویژه مقطع ابتدایی که از 22 شهریورماه آغاز می‌شود، از پیش دبستانی تا مقطع ششم را تحت پوشش آموزش معارف قرآنی قرار خواهد داد.

این مدرسه تلویزیونی که با آموزش «انس با قرآن کودک»، «هدیه‌های آسمان» و «آموزش قرآن» به آموزش مفاهیم دینی کودکان می‌پردازد، از ساعت 11تا 11:30 صبح برنامه خواهد داشت.

روزهای شنبه پیش دبستانی‌ها «انس با قرآن» را ساعت 11 فرا می‌گیرند و در برنامه بعدی که 11:30پخش خواهد شد به فراگیری قرآن می‌پردازند.

یکشنبه‌ها هدیه‌های آسمان در مقطع دوم ابتدایی و متعاقب آن آموزش قرآن پخش خواهد شد.

دوشنبه‌ها دانش‌آموزان چهارم ابتدایی هدیه‌های آسمانی را ساعت 11 و دانش‌آموزان پایه سوم ساعت 11:30 آموزش قرآن خواهند داشت.

سه شنبه‌ها به آموزش قرآن چهارم ابتدایی و هدیه‌های آسمان سوم ابتدایی اختصاص دارد.

چهارشنبه‌ها هدیه‌های آسمان و آموزش قرآن پنجم و روزهای پنج‌شنبه نیز دروس قرآنی مقطع ششم تدریس می‌شود.

لازم به ذکر است مخاطبین ارجمند می توانند فایل تصویری برنامه های مدرسه تلویزیونی ایران را از پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما به آدرس  www.qurantv.ir/qtv_madreseh  دریافت نمایند

.

 

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی