تاریخ انتشار: دوشنبه 29 دی 1399
تعداد بازدید: 44

«نقش من» با اهداف واکاوی بیانیه گام دوم

پخش برنامه ترکیبی «نقش من» با موضوع واکاوی اهداف بیانیه گام دوم انقلاب از روزدوشنبه 29 دیماه، هر شب ساعت 21 از شبکه قرآن سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، «نقش من» با دیدگاهی متفاوت به سراغ بیانیه گام دوم رفته و اقشار مختلف را به عنوان مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم مورد توجه قرار داده و تلاش کرده به این وسیله اذهان عمومی را درگیر این بیانیه نموده و آنها را به حرکت در این مسیر سوق دهد.

در این برنامه، نقش و میزان تاثیر اقشار مختلف اجتماع اعم از جوانان ، زنان، دانشجویان، کارمندان، کارگران، فرهنگیان، مدیران، کشاورزان، بازاریان، تولیدکنندگان و.... در گام دوم با حضور میهمانان مختلف از کارشناسان خبره و آگاه بررسی و تبیین می شود.

برقراری ارتباط مستقیم با مردم در قالب گزارش مردمی و مستند نگاری اجتماعی در مورد بیانیه گام دوم و تاثیرگذاری آحاد مختلف در گام دوم از دیگر ویژگی های این برنامه است که سبب شده یک رابطه دوسویه میان مردم و کارشناسان برنامه شکل بگیرد و نگرش و نظرات آنها نیز در گفتگو با کارشناسان مطرح و بررسی شود.

گفتگو پیرامون شهدا از طیف های مختلف اجتماعی و تاثیری که آنها در حوزه کاری خود در اجتماع داشته اند ، معرفی کتاب و مقالات در خصوص گام دوم و بررسی شبکه های مجازی  از دیگر بخش های این برنامه است که با حضور خانواده شهدا انجام می شود.

«نقش من» کاری است از گروه علوم قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما. به تهیه کنندگی امیر مسعود نراقی پور در فصل اول،در 26 قسمت تولید شده و به روی آنتن میرود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی