تاریخ انتشار: پنج شنبه 7 مرداد 1400
تعداد بازدید: 877

اهدا جایزه به شرکت کنندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی «دریاب خانه را» در روز عید غدیر

به شرکت کنندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی «دریاب خانه را» در روز عید غدیر به قید قرعه ۳۰ جایزه یک میلیون تومانی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و یک جایزه یک صد میلیون تومانی کمک هزینه سفر به حج اختصاص می یابد.

برگزاری ویژه برنامه غدیری «دریاب خانه را» از مشهد مقدس

ویژه برنامه «دریاب خانه را» پنجشنبه هفتم مرداد ماه مصادف با ۱۸ ذی الحجه و روز عید غدیر خم از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه «دریاب خانه را» به صورت زنده پنجشنبه هفتم مرداد ماه مصادف با ۱۸ ذی الحجه و روز عید غدیر خم از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.

 ویژه برنامه غدیری «دریاب خانه را» از مشهد مقدس به صورت زنده و مستقیم با اجرای هادی صلح جو پخش می شود و حجت الاسلام و المسلمین حسینی قمی به عنوان کارشناس در آن حضور دارند. 

در این برنامه  ۳۰ جایزه یک میلیون تومانی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، به ۳۰ نفر از تمامی کسانی که در طول ۱۰ شب به صورت پیامکی در مسابقه بزرگ کتابخوانی «دریاب خانه را» شرکت کرده اند تعلق خواهد گرفت.

همچنین یک جایزه یک صد میلیون تومانی کمک هزینه سفر به حج به یکی از افرادی که به سوالات مسابقه کتابخوانی دریاب خانه را پاسخ صحیح داده اند تعلق می گیرد. لازم به ذکر است که هر پاسخ صحیح یک شانس محسوب می شود و افرادی که در ۱۰ شب مسابقه پاسخ سوالات را صحیح داده باشند شانس بیشتری در قرعه کشی یک صد میلیون تومانی کمک هزینه سفر به حج دارند.

ویژه برنامه «دریاب خانه را» پنجشنبه هفتم مرداد ماه ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود و قرعه کشی جوایز کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و جایزه کمک هزینه سفر به حج در این برنامه به صورت زنده انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است این مسابقه از اول تا دهم ذی الحجه به صورت روزانه از آنتن شبکه قرآن و معارف سیما پخش شده است.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000