تاریخ انتشار: سه شنبه 30 شهریور 1400
تعداد بازدید: 102

تقدیر از عوامل اجرایی و ستادی طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵

مراسم تقدیر و تجلیل از عوامل اجرایی و ستادی طرح ملی و قرآنی ۱۴۵۵ با حضور مدیر شبکه قرآن و معارف سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، مراسم تقدیر و تجلیل از عوامل اجرایی و ستادی طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵ امروز دوشنبه ۲۹ شهریور ماه در شبکه قرآن و معارف سیما برگزار شد.

جواد شیخ اکبری، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما در این مراسم طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵ را مبتنی بر یک کار جمعی دانست که تک تک نهاد ها، سازمان ها و افراد در شکل گیری چنین اتفاق بزرگی سهیم بودند. وی هدف نهایی طرح قرآنی ۱۴۵۵ را انس مردم با قرآن عنوان کرد و گفت: این طرح قرآنی در دو سال اخیر بر موضوع محوری متمرکز شده است تا بتواند اقشار گسترده تری از مردم را با قرآن همراه کند.

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما پیشنهاد داد شورای اندیشه ورز این طرح قرآنی از هم اکنون جلسات خود را برای سال آینده برگزار نماید.

حسین زارعی،‌ دبیر ستاد طرح ملی قرآنی 1455 در ادامه مراسم تقدیر و تجلیل از عوامل اجرایی و ستادی طرح با اشاره به پیشرفت این طرح نسبت به سال گذشته در بخش مسابقات پیامکی، حفظ و مفاهیم، فضای مجازی، ستادهای اجرایی و تولید تلویزیونی گفت: دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در مسابقه پیامکی شرکت کرده اند که حدود ۳۲ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است. همچنین آزمون حفظ و مفاهیم نقطه عطف طرح قرآنی امسال بود که با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

بنابراین گزارش در ادامه این مراسم محمدمهدی بحرالعلوم معاون آموزش مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، دکتر باقری، جانشین مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، سعید سعادتی، معاون فرهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، محمدرضا خالقی مدیر گروه برنامه جلسات شبکه قرآن و معارف سیما، حسن خلج اسعدی تهیه کننده، کارشناسان و مجریان برنامه هر یک به طرح دیدگاه های خود در خصوص این طرح ملی و قرآنی پرداختند.

در پایان این مراسم مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با اهدا لوح تقدیر از زحمات دست اندرکاران طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵ تقدیر و تشکر کرد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000