تاریخ انتشار: یک شنبه 11 مهر 1400
تعداد بازدید: 53

تدارک ویژه برنامه های گسترده در دهه آخر ماه صفر از سوی سیما

جلسه هماهنگی ویژه برنامه های دهه آخر ماه صفر با حضور جواد شیخ اکبری،‌ دبیر شورای معارف سیما، مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی و مسئولان رسانه ای و تبلیغات آستان قدس رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، جلسه هماهنگی ویژه برنامه های دهه آخر ماه صفر با حضور جواد شیخ اکبری،‌ دبیر شورای معارف سیما، مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی و مسئولان رسانه ای و تبلیغات آستان قدس رضوی برگزار شد.

«شیخ اکبری» مدیر شبکه قرآن و معارف و دبیر شورای معارف سیما با اشاره به شرایط کرونایی کشور گفت: با تدارک گسترده شبکه های سیما مردم می توانند در دهه آخر ماه صفر از ویژه برنامه های مناسبتی این ایام به صورت زنده و با محوریت زیارت نیابتی از حرم مطهر امام رضا علیه السلام بهره مند شوند.

بنابراین گزارش در این جلسه با حضور مسئولان رسانه ای و تبلیغات آستان قدس رضوی برنامه های ملی و بین المللی آستان مقدس امام رئوف با شعار« همه خادم الرضائیم» تشریح شد.

در این جلسه «محمد مهدی خیرجو»، مدیر مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، حجت الاسلام «علی بخشی» مدیر تبلیغات اسلامی آستان قدس گزارشی از برنامه ریزی های انجام شده در خصوص دهه آخر صفر ارایه دادند.

همچنین در ادامه، شیخ اکبری ضمن بازدید از استودیوی پخش برنامه آستان مهربانی که درروزهای پایانی ماه صفر به صورت زنده از مشهد مقدس پخش می شود، با عوامل این برنامه دیدار و گفتگو کرد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000