تاریخ انتشار: یک شنبه 18 مهر 1400
تعداد بازدید: 350

دعوت شبکه قرآن و معارف سیما از همه خانواده ها برای حضور در یک برنامه تلویزیونی متفاوت

روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما از همه خانواده های ایرانی دعوت می کند در صورت تمایل به تماشای حضوری یک برنامه تلویزیونی متفاوت از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۷۱۱ ثبت نام کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما؛ برنامه تلویزیونی ارحام که با ساختاری متفاوت زمینه سازش بین طرفین یک اختلاف را فراهم می کند در ۵۰ قسمت ۶۰ دقیقه ای ضبط خود را از نیمه دوم مهرماه آغاز می کند. روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما از همه خانواده های ایرانی دعوت می کند در صورت تمایل به تماشای حضوری یک برنامه  تلویزیونی متفاوت از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۷۱۱ ثبت نام کنند.


برنامه تلویزیونی ارحام تلاش می کند با ترویج فرهنگ صلح و سازش به کاهش تنش های خانوادگی و اجتماعی کمک کند. هر برنامه ظرفیت حضور ۱۵۰ نفر را بعنوان تماشاگر دارد که به دلیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی حداکثر ۶۰ نفر برای هر برنامه دعوت می شوند.


تمامی خانواده های علاقمند به تماشای حضوری این برنامه در استودیو می توانند نام و نام خانوادگی خود و همراهانشان را از طریق سامانه ۳۰۰۰۰۷۱۱ ثبت کنند تا با تماس و هماهنگی عوامل برنامه به استودیوی ضبط دعوت شوند . حداقل ۱۸ سال سن، همراه نداشتن تلفن همراه، الزام به استفاده از ماسک و رعایت حجاب و پوشش مناسب از جمله شرایط حضور خانواده ها در این برنامه است.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها