تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 دی 1400
تعداد بازدید: 302

"صهبا" میزبان رتبه اول رشته ترتیل مسابقات سراسری قرآن کریم

برنامه تلاوت محور"صهبا" از تولیدات گروه تلاوت و نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما امروز چهارشنبه 8 دی ماه ساعت 20 میزبان محمد جواد جاوری، رتبه اول رشته ترتیل مسابقات سراسری قرآن کریم است.

 به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما برنامه تلاوت محور"صهبا" از تولیدات گروه تلاوت و نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما امروز چهارشنبه 8 دی ماه میزبان محمد جواد جاوری، رتبه اول رشته ترتیل مسابقات سراسری قرآن کریم است.محمدجواد جاوری متولد سال ۱۳۶۲ و دارای مدرک دکتری در رشته علوم قرآن و حدیث است. وی قرائت قرآن را از سن ۶ سالگی آغاز کرده و از دهه ی ۷۰ در مسابقات متعددی حضور داشته است. ایشان در مسابقات مختلف داخلی و اخیرا در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم رتبه اول قرائت ترتیل را کسب نموده‌ است .محمدجواد جاوری، قاری جوان و بااخلاق جمهوری اسلامی ایران در روز چهارشنبه ساعت ۲۰ مهمان برنامه صهبا از قاب  شبکه قرآن و معارف سیما خواهد بود. جاوری که جهت تلاوت قرآن به کشورهای متعددی در قاره اروپا و آفریقا سفر کرده‌ است، در سالیان قبل به کشور بوسنی و هرزگوین نیز سفر کرده است. همچنین قرار است در برنامه صهبا، تلاوتی زیبا از سوره مبارکه الرحمن در جمع پرشور مردم کشور بوسنی و هرزگوین پخش شود. 
برنامه صهبا کاری از گروه تلاوت و نغمات دینی شنبه‌ها، دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها ساعت ۲۰ بصورت زنده و از شبکه قرآن و معارف سیما به روی آنتن می‌رود

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

2023-12-09 12:00:13