تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 اسفند 1397
تعداد بازدید: 156

پوشش مراسم اعتکاف از سوی شبکه های سیما

جلسه هماهنگی شورای معارف سیما با محوریت مناسبت ماه رجب و اعتکاف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، جلسه هماهنگی شورای معارف سیما با حضور نمایندگان شبکه های مختلف و سازمان تبلیغات اسلامی با موضوع مناسبت های پیش رو از جمله ماه رجب و اعتکاف در محل سالن جلسات شبکه قرآن و معارف سیما برگزار شد.

در ابتدای این جلسه نمایندگان سازمان تبلیغات اسلامی خبر از برگزاری مراسم های ویژه و باشکوه در شهرهای تهران، قم، قزوین، اصفهان و همدان دادند که مقرر شد از هر شهر یک مسجد با سخنرانان و مداحان مطرح و مورد تایید رسانه جهت پوشش رسانه ای توسط شبکه های سیما از سوی این سازمان معرفی گردد.

همچنین برگزاری مراسم اعتکاف دانش آموزی برای نخستین بار در کشور از سوی سازمان تبلیغات اسلامی برنامه ریزی شده است که شبکه امید آمادگی خود را برای پوشش مناسب آن اعلام کرد.

در این جلسه نماینده شبکه دو سیما نیز خبر از پخش ویژه برنامه کوی محبت از اول ماه رجب و همچنین پخش مستندهایی از حرم حضرت زینب برنامه دارد و نیز پخش برنامه هایی از اماکن متبرکه خبر داد.

پخش کلیپ هایی با موضوع آشنایی آحاد مردم با ادعیه در ماه رجب، پخش مجموعه «وصال» با محوریت اعمال ماه مبارک رجب، پخش سخنرانی ها و مستندهای ویژه این ایام و ... نیز در دستور کار شبکه های سیما قرار گرفت.

همچنین پیشنهاد شد شبکه یک سیما مراسم معنوی اعتکاف را از مشهد مقدس، شبکه دو از قم و شبکه پنج از شهرری پوشش رسانه ای دهند ضمن اینکه سازمان تبلیغات اسلامی درخواست خود را مبنی بر پوشش مراسمات استانها در ایام البیض را ارائه داد.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی