تاریخ انتشار: شنبه 28 اسفند 1400
تعداد بازدید: 368

نشست صمیمی مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با مجریان

نشست صمیمی مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با مجریان شبکه در پایان سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما نشست صمیمی مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با مجریان شبکه در پایان سال ۱۴۰۰ برگزار شد. 
در این جلسه جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما ضمن قدردانی از مجریان شبکه به مهمترین رویکردهای رسانه ملی در دوره جدید ریاست سازمان اشاره کردند و با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص جهاد تبیین، بیان ظریف و هنرمندانه معارف اسلامی را زیربنای این مسیر شمردند و نقش مجریان رسانه ملی را در این زمینه، مهم و تأثیر گذار دانستند. ایشان همچنین با تأکید بر افزایش کیفیت محتوای برنامه ها و اثربخشی را مهمترین رویکرد شبکه در سال 1401 عنوان نمودند. 
در این جلسه محمدحسن معطری قائم مقام و مسئول امور مجریان شبکه با اشاره به تلاش برای انتخاب و بکار گیری مجریان بر اساس توانمندی و پرهیز از هرگونه تبعیض را رویکرد اصلی مدیران شبکه دانست و توجه به رشد و تعالی روز افزون مجریان، مهارت آموزی و کسب تجربه از اساتید و پیشکسوتان این حوزه را مهمترین رکن برای ترقی و پیشرفت مجریان جدید در این حوزه عنوان کرد.
در ادامه تعدادی از مدیران و مجریان با بیان نقطه نظرات خود به مواردی همچون مغتنم دانستن فرصت اجرا، ضرورت برگزاری کارگاه های تخصصی اجرا، رفع برخی مشکلات اداری و ... پرداختند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

2023-09-24 07:01:54