تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 خرداد 1401
تعداد بازدید: 433

«جوراب رنگی» شبکه قرآن، نماینده صدا و سیما در جشنواره جهانی ABU 2022

فیلم کوتاه "جوراب رنگی" از مجموعه رایحه شبکه قرآن و معارف سیما ، به عنوان نماینده سازمان صدا و سیما برای شرکت در جشنواره معتبر جهانی ABU _۲۰۲۲ انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما فیلم کوتاه "جوراب رنگی" از مجموعه رایحه شبکه قرآن و معارف سیما ، به عنوان نماینده سازمان صدا و سیما برای شرکت در جشنواره معتبر جهانی ABU  _۲۰۲۲ انتخاب شد."جوراب رنگی" نام فیلم کوتاهی از مجموعه ۱۰ قسمتی "رایحه" است که در گروه علوم قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی قاسمی تولید شده است.
این فیلم از میان تمامی تولیدات شبکه های سیما و استانی و برونمرزی سازمان صدا و سیما  توسط تیم کارشناسی و داوری امور بین الملل سازمان صدا و سیما برای شرکت در بخش رقابتی "کودک" جشنواره معتبر رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه (ABU PRIZES_ 2022) انتخاب شده است. 
مجتبی قاسمی دانش آموخته کارشناسی ارشد سینماست که نویسندگی؛تهیه کنندگی و کارگردانی ۲۰ فیلم کوتاه و نگارش ۶ فیلمنامه بلند سینمایی را در کارنامه دارد و در دهه اخیر در بسیاری از جشنواره های معتبر جهانی خوش درخشیده و افتخاراتی را برای سینمای ایران به ارمغان آورده است. فیلم داستانی"خوناب" که اثری ضد تروریستی محسوب می شود؛ آخرین ساخته مجتبی قاسمی است که جایزه معتبر بهترین کارگردانی از جشنواره بین المللی "فیلم مستقل رم ایتالیا ۲۰۲۰" و جایزه بهترین کارگردانی از "جشنواره بین المللی یونیورسال آمریکا ۲۰۲۱" را نصیب این کارگردان سینما کرده است.

برای مشاهده این برنامه اینجا کلیک کنید

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

2023-11-30 21:10:37