تاریخ انتشار: شنبه 18 آبان 1398
تعداد بازدید: 870

ویژه برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در «هفته وحدت»

همزمان با فرارسیدن ایام ولادت باسعادت پیامبر مهربانی حضرت رسول اکرم (ص) و آغاز «هفته وحدت»، شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه هایی را به همین مناسبت به روی آنتن خواهد برد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، «مهربان» عنوان ویژه برنامه زنده این شبکه در هفته وحدت خواهد بود که از روز جمعه 17 تا شنبه 25 آبان ماه هرشب با حضور کارشناسان معارفی اهل تسنن و تشیع از ساعت 22 الی 23 پخش خواهد شد.

پخش محافل انس با قرآن از مساجد استان های مختلف سراسر کشور در برنامه «سوره مهربانی» همه روزه در ساعت 18 با حضور قاریان مطرح به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

سریال «جابربن حیان» و تله فیلم «محمد رسول الله (ص)» نیز هرشب ساعت 23:30 و تکرار آن هر روز ساعت 8 صبح این ایام تقدیم مخاطبان علاقه مند به فیلم و سریال می شود.

پخش وله، میان برنامه، مدیحه سرایی مادحین اهل بیت (علیه السلام) و اجراهای گروه های مختلف تواشیح و همخوانی نیز از دیگر تدارکات این شبکه در ایام هفته وحدت می باشد.

همچنین طرح ختم جمعی صلوات به مناسبت ولادت های پیامبر اکرم (صلوات اللَّه علیه و آله) و امام جعفر صادق (علیه السلام) از شنبه 18 لغایت جمعه 24 آبان ماه از طریق مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما www.qurantv.ir برگزار می شود.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی