تاریخ انتشار: یک شنبه 19 آبان 1398
تعداد بازدید: 79

بازدید معاون توسعه و فناوری رسانه ملی از شبکه قرآن و معارف سیما

دکتر رضا علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه ملی با حضور در ساختمان شبکه قرآن و معارف سیما از واحد تولید و فنی و استودیوهای این شبکه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، دکتر رضا علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه ملی صبح امروز یک شنبه 19 آبان ماه به همراه ابوالفضل صالحی مشاور اجرایی و مهندس مداد مدیرکل فنی صدا و تصویر این معاونت با حضور در ساختمان شبکه قرآن و معارف سیما از واحد تولید و فنی و استودیوهای این شبکه بازدید کردند.

در بخشی از این بازدید علیدادی با اشاره به اینکه تصویر سازی قرآن تاثیر به سزایی در مخاطب دارد گفت: سیر حرکت رسانه ها تصویری شدن است و از این رو باید تلاش کرد از دیگر رسانه ها جا نمانیم.

وی اظهار داشت: برخی مردم با شبکه قرآن و معارف سیما زندگی می کنند و ما نیز تمام سعی مان این است خادم قرآن باشیم و از این رو آمادگی خود را برای هرچه بهتر شدن تجهیزات فنی این شبکه اعلام می کنیم.

همچنین جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما از مرجعیت این شبکه در جهت رفع نیازهای معارفی و قرآنی جامعه یاد کرد و گفت: بهترین محتوا در حوزه قرآن و معارف می بایست با بهترین شکل از لحاظ جذابیت بصری رنگ و فرم به مردم انتقال یابد.

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما از رشد مخاطبان این شبکه طی ماه های گذشته خبر داد و عنوان کرد: هدف ما جلب مخاطب عام به سمت شبکه قرآن است.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی