تاریخ انتشار: شنبه 25 آبان 1398
تعداد بازدید: 101

تشکر شبکه قرآن از رسانه های نوین سیما / ختم بیش از 30 میلیون صلوات در هفته وحدت

تقدیر از رسانه های نوین معاونت سیما و ختم بیش از 30 میلیون صلوات در ایام هفته وحدت از سوی شبکه قرآن و معارف سیما صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، طی جلسه ای با حضور مدیران شبکه قرآن و معارف سیما، از زحمات مدیریت و کارکنان واحد رسانه های نوین معاونت سیما به جهت ایجاد زیرساخت های سامانه های آنلاین ختم قرآن و ختم صلوات در پایگاه اطلاع رسانی www.qurantv.ir تشکر و قدردانی به عمل آمد.

در این جلسه شکرالهی مدیر رسانه های نوین معاونت سیمای رسانه ملی، تعامل با مخاطب را از اولویت های رسانه های نوین و فضای مجازی صدا و سیما خواند و در همین راستا از راه اندازی نرم افزار سیمابین با همکاری شبکه های سیما خبر داد.

همچنین جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما ضمن تشکر و قدردانی از رسانه های نوین سیما به جهت فراهم کردن زیرساخت های سامانه های آنلاین ختم قرآن کریم و ختم جمعی صلوات در ایام های اربعین و هفته وحدت، گفت: آمادگی کامل همکاری جهت راه اندازی نرم افزار سیمابین که بستری برای همه شبکه های سیما است را داریم.

یادآور می شود، مخاطبان تلویزیون در ایام هفته وحدت با شرکت در طرح ختم جمعی صلوات شبکه قرآن و معارف سیما، بیش 30 میلیون صلوات را به پیامبر اکرم صل الله علیه وآله وسلم و حضرت صادق علیه السلام هدیه کردند.

دسته بندی :

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
نمایش سایر نظرات
300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی