تاریخ انتشار: جمعه 11 بهمن 1398
تعداد بازدید: 256

برگزاری محفل انس با قرآن همراه با کاروان قرآنی انقلاب در جزیره زیبای لارک

سومین محفل انس با قرآن کریم در کاروان قرآنی انقلاب در آستانه ایام الله دهه فجر صبح روز ۱۱ بهمن‌ در جزیره لارک برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ، سومین محفل سفر کاروان قرآنی انقلاب صبح روز ۱۱ بهمن‌ با حضور مردم خون‌گرم جزیره لارک در آب‌های نیلگون خلیج فارس و تنگه هرمز برگزار شد.
در این محفل معنوی قاسم مقدمی، قاری بین‌المللی کشورمان به تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید پرداخت. همچنین در ادامه نیز حمیدرضا احمدی‌وفا، دیگر قاری بین‌المللی اجرای برنامه داشت.
در ادامه، عباس ماژین، معاون سیاسی ـ اجتماعی فرماندار قشم‌ که جزیره لارک از بخش‌های این شهرستان محسوب می‌شود، طی سخنانی کوتاه، ضمن عرض خیر مقدم به اعضای کاروان قرآنی انقلاب که برای اجرای محفل قرآنی در این جزیره حاضر شدند، اظهار کرد: حضور کاروان قرآنی انقلاب در لارک، مایه خیر و برکت و مباهات برای اهالی این جزیره کم برخوردار است .
یادآور می شود در این محافل قرآنی گروه تئاتر تجربه به سرپرستی علی سلیمانی ، مضامین قرآنی که حامل پیامی از خاطرات دوران دفاع مقدس است ، اجرا می کنند .
خاطر نشان می سازد این محفل قرآنی روز ۱۴ بهمن ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد و همچنین برنامه بعدی کاروان قرآنی انقلاب روز شنبه ۱۲ بهمن همزمان با ورود حضرت امام خمینی رحمت الله علیه بر روی ناو سهند محفل انس با قرآن کریم برگزار خواهند کرد که از شبکه قرآن و معارف سیما بصورت زنده و مستقیم پخش خواهد شد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

2024-05-21 23:27:12