حدیث روز
حضرت محمد (ص): یک نماز جماعت بهتر از چهل سال نماز فرادا در خانه است

اخبار

تدارک شبکه قرآن ومعارف سیما در ماه محرم

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن ومعارف سیما، همزمان با آغاز ماه محرم شبکه قرآن ومعارف سیما با پخش برنامه های مختلف مذهبی همراه با بینندگان در سوگ سیدوسالار شهیدان اباعبدالله حسین (ع) خواهد نشست

پخش برنامه انتخاباتی آرمان با حضور نماینده "مسعود پزشکیان" از شبکه قرآن و معارف سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، برنامه گفت و گو محور آرمان با حضور "حجت الاسلام محمدعلی خسروی" نماینده "مسعود پزشکیان" به تبیین و بررسی رویکرد و اهداف معارفی و قرآنی این کاندید چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می پردازد.

پخش ویژه برنامه انتخاباتی "مهنا" با حضور نماینده مصطفی پورمحمدی از شبکه قرآن و معارف سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برنامه گفت و گو محور "مهنا" میزبان خانم "نیره قوی" نماینده امور بانوان "مصطفی پورمحمدی" خواهد بود.

مستند «وُد» شرحی بر کتاب «الغدیر» علامه امینی در قاب شبکه قرآن ومعارف سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن ومعارف سیما، همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر خم، شبکه قرآن ومعارف سیما مستند «وُد» به نگاهی به زندگی «عبدالحسین امینی نجفی» مشهور به علامه امینی و کتاب الغدیر از تالیفات ایشان را برای علاقمندان پخش می کند.

پخش ویژه برنامه انتخاباتی "مهنا" با حضور نماینده قاضی زاده هاشمی از شبکه قرآن و معارف سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برنامه گفت و گو محور "مهنا" میزبان خانم "ریحانه اخلاقی" نماینده امور بانوان "امیرحسین قاضی زاده هاشمی" خواهد بود.

روایت کوتاهی از زندگی علامه امینی و تالیف کتاب الغدیر

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، برنامه گفت و گو محور آرمان با حضور "محمدهادی همایون" نماینده "سعید جلیلی" به تبیین و بررسی رویکرد و اهداف معارفی و قرآنی این کاندید چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می پردازد.

اعلام زمان پخش برنامه های تبلیغاتی شبکه قرآن و معارف سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شبکه قرآن و معارف سیما حال و هوای انتخاباتی به خود گرفته است.

همراه با چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفت وگو محور «آرمان»

به گزارش روبط عمومی شبکه قرآن ومعارف سیما، در برنامه آرمان روز چهارشنبه (23 خرداد)، دکتر «محمدحسین دوانی» استاد دانشگاه، موضوع چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را بررسی می کند.

نکوداشت یاد و نام شهدای خدمت در شبکه قرآن ومعارف سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن ومعارف سیما، پس از شهادت «سیدابراهیم رئیسی» رئیس  و هیات همراه در سانحه سقوط بالگرد شبکه قرآن و معارف سیما با پخش مستندهایی یاد شهیدان خدمت را گرامی می دارد.

>> > 1 2 3 4 5  ... < <<