تاریخ انتشار: یک شنبه 27 مهر 1399
تعداد بازدید: 259

پخش تلاوتهای جدید مجلسی قراء مصری از شبکه قرآن و معارف سیما

سرپرست گروه تلاوت و نغمات شبکه قرآن و معارف سیما از پخش تلاوتهای جدید مجلسی قاریان مصری بصورت روزانه از این شبکه خبر داد

به گزارش روابط عمومی شبکه قران و معارف سیما، سرپرست گروه تلاوت و نغمات این شبکه از پخش روزانه تلاوتهای جدید قاریان مصری بصورت روزانه از این شبکه خبر داد و گفت: تلاوت شاخص قاریان مصری هر شب ساعت 23 پخش می شود.

محمد هادی صلحجو با بیان اینکه در کنار پخش ترتیل یک جزء که ساعت 1 بامداد روی آنتن می رود، افزود: ساعت 3 بامداد نیز تلاوت قاریان مصری را خواهیم داشت و پس از ترتیل نیم جز قران مجید که ساعت 6 صبح پخش می شود، تلاوت قاریان ایرانی ساعت 7 و 10:45صبح پخش خواهد شد.

وی گفت: پس از ترتیل یک حزب قران کریم در ساعت 12:30، تلاوت روزانه یک آیه از قران در ساعت 13 تلاوت های زیبای قاریان ایرانی ساعت 21 و تلاوت شاهکار مجلسی قراء مصری در ساعت 23 هر شب روی آنتن می رود.

سرپرست گروه تلاوت و نغمات شبکه قرآن و معارف سیما تصریح کرد: به این ترتیب ساعت 23 یکشنبه 27 مهرماه، تلاوت سوره های حشر، قریش، ماعون و کوثر از محمد اللیثی پخش می شود و فردا دوشنبه، تلاوت مجلسی سوره آل عمران توسط سید متولی عبدالعال به سمع و نظر مخاطبان خواهد رسید.

صلحجو افزود: روز سه شنبه 29 مهر هم تلاوت سوره مبارکه آل عمران توسط فتحی حسن الملیجی و در روز چهارشنبه، تلاوت سوره انعام محمود حسین منصور پخش می شود؛ در روز پنجشنبه مصادف با اول آبان یز تلاوت سوره مبارکه بقره توسط احمد الرزیقی و روز جمعه، تلاوت سوره های مطففین، بلد و شمس توسط محمد بسیونی، قاری مصری روی آنتن خواهد بود.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی