تاریخ انتشار: شنبه 10 آبان 1399
تعداد بازدید: 51

تبیین و‌ تشریح جایگاه مردم در بیانیه گام دوم انقلاب در برنامه تلویزیونی «نقش من»

تهیه کننده برنامه تلویزیونی «نقش من» بررسی و تشریح جایگاه و نقش مردم در بیانیه گام دوم انقلاب را مهمترین عامل تولید این برنامه تلویزیونی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و‌معارف سیما، تهیه کننده و کارگردان مجموعه تلویزیونی «نقش من» که از هشتم آبان روی آنتن شبکه قرآن  و معارف سیما رفته است، گفت: این برنامه رویکرد جدیدی در راستای بیانیه گام‌ دوم انقلاب دارد و برنامه ای ترکیبی و متفاوت است که پنج شنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۱ پخش می شود. 

امیر مسعود نراقی پور با بیان این برنامه تلاش دارد ضمن ارائه دستاوردهای امید آفرین انقلاب از ابتدا تا کنون، به بررسی چگونگی رفع مشکلات با اتکا به توان ملی و قدرت مردم بپردازد، افزود: نقش من، برنامه ای سیاسی و انتقادی نیست، بلکه برنامه ای اجتماعی، معارفی است که اهداف عالیه بیانیه گام دوم انقلاب را با بهره گیری از مفاهیم والای کلام الله ارائه می کند.

وی با تاکید بر اینکه هدف اصلی انقلاب "ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی است"، گفت: این امر تا حدود زیادی به تحقق این گام وابسته است و نیل به این مقصود جز با شکل گرفتن اراده جمعی میسر نخواهد بود.

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «نقش من» به مساله مخاطب شناسی در بیانیه گام دوم انقلاب اشاره و تصریح کرد: مقام معظم رهبری، مردم و بخصوص جوانان را مخاطب اصلی این بیانیه قرار داده و آنان را "مهم‌ترین ظرفیّت امیدبخش کشور" دانسته اند که این مساله اهمیت و جایگاه مردم را در گام دوم انقلاب مشخص می کند؛ همانگونه که در شکل گیری انقلاب و گام اول آن بیشترین تاثیر را داشته اند.

نراقی پور افزود: در این برنامه سعی شده با مخاطب قرار دادن مردم، آنها را نسبت به این بیانیه دغدغه مند کرده و برنامه ای متفاوت تر از آنچه تاکنون در خصوص بیانیه گام دوم تولید شده، بسازیم.

وی به بررسی نقش اقشار مختلف مردم در گام دوم انقلاب در این برنامه اشاره و‌ بیان کرد: مخاطب باید جایگاه و نقش را خود در این مسیر بیابد و به اهمیت آن پی ببرد.

این تهیه کننده برنامه های تلویزیونی در پایان اظهار داشت: برنامه تلویزیونی «نقش من» بیش از برنامه های مشابه با عموم مردم در فضای حقیقی و مجازی تعامل مستقیم دارد و مردم می توانند الگوهای شخصی خود در نقش آفرینی را به منظور تحقق اهداف بیانیه گام دوم به راحتی بیان کنند. 

برنامه تلویزیونی «نقش من» به تهیه کنندگی و کارگردانی امیر مسعود نراقی پور در ۲۶ قسمت با تلاش گروه علوم قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما تولید شده است.فائزه مقدم، نویسنده، محمدرضا فیض الله زاده، مدیر تولید و محمد صائبی، روابط عمومی این برنامه هستند. این برنامه همچنین از صفحه اختصاصی خود با آدرس naghsh_e_man@ با مخاطبان در ارتباط است.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی