تاریخ انتشار: شنبه 24 آبان 1399
تعداد بازدید: 1624

پخش سری دهم مسابقه تلویزیونی اسرا با رشته های جدید از فردا

تهیه کننده و مجری مسابقه تلویزیونی اسرا از افزوده شدن رشته های جدید مداحی، دعاخوانی و اجرای تلویزیونی به این مسابقه استعدادیابی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، تهیه کننده مسابقه استعدادیابی «اسرا» از برگزاری دوره دهم این مسابقه در سه رشته تلاوت های تقلیدی، دعاخوانی، مداحی و اجرای تلویزیونی از یکشنبه 25 آبان ماه به صورت زنده خبر داد.

سید وحید مرتضوی با بیان اینکه در این دوره هم مثل سایر ادوار این مسابقه تلویزیونی، علاقمندان از سراسر کشور آثار خود را به این مسابقه ارسال کرده اند، گفت: پس از بررسی اولیه آثار ارسالی،۳۸۰ نفر در مرحله تلویزیونی حاضر خواهند بود.

وی افزود: البته قرار بود همه شرکت کنندگان در این مرحله با حضور در استودیوی برنامه، در این بخش شرکت کنند اما به دلیل موج سوم شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت شرکت کنندگان، گروه برنامه ساز با حضور در استان های مختلف اثر دوستان را ضبط کردند که در هر برنامه پخش می شود و مورد ارزیابی داوران حضوری و غیرحضوری برنامه قرار می گیرد.

مجری مسابقه اسراء همچنین درباره مساله داوری آثار شرکت کنندگان گفت: داور حضوری بخش تلاوت تقلیدی استاد منشاوی، استاد غلام نژاد هستند و در بخش غیرحضوری نیز در خدمت دکتر نیکدستی از اصفهان هستیم.

مرتضوی داور حضوری و غیرحضوری بخش تلاوت تقلیدی استاد عبدالباسط را استادپورزرگری و استاد اطهری فر از البرز اعلام کرد و افزود: در بخش تلاوت تقلیدی استاد مصطفی اسماعیل نیز از داوری حضوری دکتر رضیعی و داوری غیرحضوری استاد سادات فاطمی از مشهد بهره می گیریم.

وی درباره بخش اجرای تلویزیونی این دوره از مسابقه اسراء نیز گفت: خانم ملکی داور حضوری و خانم امینیان داور غیرحضوری اجرای تلویزیونی خانمها هستند و یراق بافان و دکتر پورحسین هم به ترتیب داوران بخش حضوری و غیرحضوری اجرای تلویزیونی آقایان هستند.

تهیه کننده مسابقه قرآنی اسراء همچنین استاد بکایی را داور بخش دعاخوانی اعلام کرد و در بخش مداحی نیز از مداحان مطرح کشور استفاده خواهد شد.

علاقمندان به دنبال کردن مسابقه اسراء می توانند از طریق qtv8_esra@ در فضای مجازی و پایگاه اطلاع رسانی مسابقه به آدرس www.qurantv.ir/esra در جریان مسابقه قرار گیرند. همچنین سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۴۴۲۲ نیز پیامهای مخاطبین گرامی را دریافت خواهد کرد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی