تاریخ انتشار: دوشنبه 3 آذر 1399
تعداد بازدید: 72

ویژه برنامه های معارفی سیما در ایام ولادت امام حسن عسکری علیه السلام و وفات کریمه اهل بیت سلام الله علیها

شورای معارف سیما به مناسبت ولادت امام حسن عسکری علیه السلام و وفات کریمه اهل بیت حضرت معصومه سلام الله علیها برنامه های ویژه ای را برای پخش آماده می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، شورای معارف سیما از پخش برنامه های متعدد ویژه ایام ولادت امام حسن عسکری(علیه السلام) و وفات حضرت معصومه(سلام الله علیها) از شبکه های مختلف سیما خبر داد.

بر این اساس شبکه یک سیما برنامه آفتاب شرقی را همراه با برقرای ارتباط در دومناسبت ولادت امام حسن عسکری علیه السلام و وفات حضرت معصومه سلام الله علیها با شهر مقدس قم و برنامه سیمای خانواده در دو نوبت صبح و ظهر با حضور خدام حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها به روی آنتن می برد.برنامه همسایه با موضوع حضرت معصومه سلام الله علیها روز چهارشنبه به مدت 30 دقیقه باحضور حجت الاسلام عالی وشاعر اهل بیت علیهم السلام از دیگر برنامه های شبکه یک سیما در این ایام می باشد.

شبکه دو سیما در شب وفات حضرت معصومه سلام الله علیها برنامه انتهای الوند باحضور خادمین حرم حضرت معصومه سلام الله علیها و برنامه به تو از دور سلام، باحضور حجت الاسلام سعیدی آریا ومداحی سید رضا نریمانی پخش می کند .همچنین ظهر روز وفات حضرت معصومه سلام الله علیها ویژه برنامه معصومانه را بصورت زنده تقدیم مخاطبان ارجمند می کند.

شبکه سوم سیما در ویژه برنامه کریمه، چهارشنبه شب و برنامه سمت خدا در روز وفات از حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها پخش میکند.

شبکه پنج سیما برنامه تا نیایش را در در دو روز دوشنبه و سه شنبه با موضوع میلاد امام حسن عسکری علیه السلام با حضورحجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسمی و روز پنج شنبه با موضوع وفات حضرت معصومه سلام الله علیها با حضوردکتر سید محسن میرباقری به روی آنتن می برد.

شبکه قرآن و معارف سیما با برگزاری دعای توسل از مسجد مقدس جمکران و سخنرانی ومداحی ومولودی خوانی در شب دوشنبه و سه شنبه ولادت امام حسن عسکری علیه السلام ساعت 19 الی 20 و همچنین پخش دعای ندبه از حرم حضرت معصومه سلام الله علیها در روز جمعه 7 آبان ساعت 6:30 صبح، دلهای عاشقان را روانه این اماکن مقدس خواهد کرد.

از دیگر برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام ویژه برنامه‌های آستان مهربانی از مشهدالرضا علیه السلام و بانوی کرامت از شهر مقدس قم همراه با پوشش آیین تعویض پرچم حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها در شب وفات به صورت زنده همراه با ترتیل خوانی ، مداحی در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه شب از اذان مغرب تا حوالی ساعت 21، به ساحت مقدس امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف عرض ارادت خواهد کرد.

همچنین شبکه امید نیز برنامه به توان خدا را سه شنبه بعد از ظهر با موضوع ولادت امام حسن عسکری علیه السلام و همچنین چهارشنبه وپنج شنبه همین برنامه را با موضوع وفات حضرت معصومه سلام الله علیها پخش می کند. ضمنا این شبکه به مناسبت میلاد امام یازدهم، انیمیشن داستان سامرا را روز سه‌شنبه عصر پخش خواهد کرد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی