تاریخ انتشار: یک شنبه 3 اسفند 1399
تعداد بازدید: 128

«یاد خدا» و بررسی موضوعی مفاهیم قرآنی وسیره اهل بیت علیهم السلام

برنامه یاد خدا با هدف تبیین،تعمیق وبررسی مفاهیم قرآن وسیره اهل بیت علیهم السلام از زبان کارشناسان برتر حوزه قرآنی ومعارفی از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، برنامه «یاد خدا» به تهیه کنندگی مهدی حسین زاده کاری است از گروه علوم قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما قریب یک دهه سعی دارد موضوعات مختلف دینی واجتماعی از مفاهیم ناب قرآنی را از زبان کارشناسان خُبره تقدیم نگاه مخاطبان کند.

این برنامه از شنبه الی پنج شنبه ساعت 14:30 و تکرار آن در ساعت های 19 و 2 بامداد روز بعد از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.

برنامه یاد خدا با اجرای محمد حسین صیرفی در روزهای شنبه به موضوع تهذیب نفس با حضور آیت الله سید رحیم توکل می پردازد و در روزهای یکشنبه قواعد قرآنی را از زبان حجت الاسلام و المسلمین عظیمی بیان می کند.

همچنین دوشنبه ها درس های ماندگار از نهج البلاغه با حضور دکتر محسن اسماعیلی و سه شنبه ها، سلوک مهدوی با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد باقر حیدری کاشانی تقدیم مخاطبان می شود.

یاد خدا چهارشنبه ها به موضوع تربیت توحیدی با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم بهجت پور می پردازد و روز های پنج شنبه آیات الاخلاق را با حضور حجت الاسلام و المسلمین غفاری قره باغ بررسی می کند.

خاطر نشان می سازد ، مخاطبین گرامی برنامه یاد خدا ،گزیده هایی از برنامه های این برنامه را می توانند در صفحه مجازی برنامه به آدرس yadekhoda_qtv@ و تمام برنامه را از پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما به آدرس www.qurantv.ir از صفحه اختصاصی برنامه دریافت کنند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی