تاریخ انتشار: شنبه 16 اسفند 1399
تعداد بازدید: 122

برگزاری جلسه هم افزایی نمایندگان شورای معارف سیما

جلسه هم افزایی نمایندگان شورای معارف سیما در خصوص برنامه‌های ایام 27 رجب، اعیاد شعبانیه و ماه مبارک رمضان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، جلسه شورای معارف با حضور نمایندگان شبکه های سیما ویژه هم‌افزایی در خصوص برنامه‌های ایام 27 رجب، اعیاد شعبانیه و ماه مبارک رمضان برگزار شد.

دبیر شورای معارف سیما با اشاره به تقارن عید نوروز و ایام شعبانیه گفت: بهره گیری از این ایام به ویژه در برنامه های تحویل سال ، ترویج فرهنگ مهدوی و فرصت سازی معنوی برای مخاطب دارای اهمیت است.

جواد شیخ اکبری افزود: برنامه ریزی شورای معارف برای ماه مبارک رمضان حول محور "قرآن کتاب زندگی" است و با برگزاری پویش در همه شبکه ها کاری منسجم با موضوع‌ حرکت جمعی صبر و استقامت ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به همکاری با سازمان دارالقرآن به استخراج ۳۰ آیه و‌نکات تدبری آن توسط کارشناسان و استفاده در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: وظیفه رسانه‌ایی ما هم ایجاب می‌کند برای مخاطبین با سلایق مختلف مناجات خوانی های متفاوتی را در ساعات مختلف از شبکه های سیما در ماه مبارک پخش کنیم.

دبیر شورای معارف سیما در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت طراحی برنامه هایی در خصوص پاسخگویی به شبهات دینی متناسب با ساختار هر شبکه تاکید کرد.

خاطرنشان می سازد در این جلسه نمایندگان شبکه ها ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های معارفی خود به بحث و گفتگو پرداختند. همچنین در ابتدای جلسه از تلاش های آقای سعید سلطانی تقدیر و برای آقای رسول آذرسرا به عنوان مدیر گروه معارف شبکه پنج و نماینده شورای معارف آرزوی موفقیت شد .

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000

نظرسنجی