تاریخ انتشار: یک شنبه 8 فروردین 1400
تعداد بازدید: 1150

احیای شب نیمه شعبان در شبکه های سیما

شورای معارف سیما برنامه مراسم تلویزیونی استغاثه به محضر مبارک حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و مراسم احیای نیمه شعبان سیما را به همراه قرائت دعای فرج بصورت همزمان، اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ، دبیرخانه شورای معارف سیما ، برنامه احیای شب نیمه شعبان و مراسم استغاثه به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را در شبکه های مختلف سیما اعلام کرد.
به همین منظور ویژه برنامه های شبکه یک از مسجد مقدس جمکران از ساعت 1 بامداد روز دوشنبه 15 شعبان با سخنرانی حجج اسلام عالی ، عابدینی ، کاشانی و رحیمیان و مناجات خوانی آقایان سماواتی ، انسانی ، سلحشور تا اذان صبح به روی آنتن این شبکه می رود.
شبکه 2 سیما از حرم مطهر امام رضا علیه السلام از ساعت 1 بامداد با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعدی و شبکه سه سیما با کارشناسی حجت الاسلام و المسلمین مومنی و مناجات خوانی حاج میثم مطیعی از ساعت 1 بامداد از حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها برنامه خواهند داشت.
شبکه پنج از شهرری و حرم مطهر سیدالکریم علیه السلام و ارتباط با کربلای معلی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حائری زاده و قرائت دعا توسط مجتبی باقری در شب میلاد حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف بصورت زنده این برنامه را تقدیم مخاطبان خود خواهد کرد ، شبکه افق نیز از مسجد مقدس جمکران  ساعت 1:30 بامداد به مدت 90 دقیقه احیای این شب را پخش خواهد کرد و همچنین ساعت 21 تا 23:30 در شبکه افق ، برنامه عشق مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف با اجرای صابر خراسانی تقدیم مخاطبان این شبکه خواهد شد.
شبکه قرآن و معارف سیما مراسم جشن نیمه شعبان را از ساعت 17:30 آغاز و با ویژه برنامه" مهدیه ایران" مهمان عاشقان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف  خواهد بود و در ادامه ساعت 22:30 با برنامه "روبراه" از کربلای معلی حلقه وصلی خواهد شد تا در شب زیارتی ابی عبدالله علیه السلام مردم دلهای خود را به حرم سیدالشهدا علیه السلام متصل نمایند ،  مراسم احیای نیمه شعبان نیز از ساعت 30 دقیقه بامداد با قرائت قرآن توسط قاریان ممتاز و بین المللی و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین انصاریان ، مناجات خوانی حاج محمدرضا غلامرضا زاده از کربلای معلی و امام زاده صالح علیه السلام بصورت زنده تا اذان صبح روز نیمه شعبان ادامه خواهد داشت.
خاطر نشان می سازد ؛ طنین ندای "یا مهدی ادرکنی" ساعت ۲۱ روز یکشنبه ۸ فروردین در شب نیمه شعبان از حرم مطهر امام رضا علیه السلام و مسجد مقدس جمکران به همراه دعای فرج امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف  بصورت همزمان از شبکه های سیما پخش خواهد شد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

2023-03-27 16:27:10