تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400
تعداد بازدید: 887
در ضیافت 15 رمضان

رونمایی ازمستند سعادتمندان با موضوع زندگینامه علامه حسن زاده

در ویژه برنامه افطار شبکه قرآن با حضور فرزند علامه حسن زاده آملی از مستند سعادتمندان ویژه زندگینامه علامه ، رونمایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ، امروز 15 ماه مبارک رمضان در برنامه ضیافت ، از مستند ۴قسمتی سعادتمندان ویژه مروری بر زندگی علامه حسن زاده آملی رونمایی میشود . در این برنامه فرزند بزرگوار علامه حسن زاده آملی نیز حضور خواهند داشت.

مستند «سعادتمندان» درباره ابعاد مختلف زندگی علامه حسن زاده آملی تولید و در ۴ قسمت 50 دقیقه ای دوران کودکی، آغاز طلبگی و سیر زندگی علمی این عالم بزرگوار را روایت می کند.همچنین تحقیقات ایشان در زمینه های علمی نجوم و ریاضیات، فلسفه و عرفان و ادبیات را معرفی می کند و در بخشی هم به دیوان اشعار ایشان می پردازد.

تصویربرداری این مستند فاخر در تهران، آمل و قم صورت گرفته و دوران کودکی و جوانی ایشان در یک مجموعه نمایشی بازسازی شده است در این مستند با 20 نفر از شاگردان ایشان در حوزه های مختلف علمی نیز مصاحبه شده است.

مستند سعادتمندان به تهیه کنندگی و کارگردانی امید ملکوتی کاری از گروه علوم قرانی شبکه قرآن است که از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد و همچنین علاقمندان میتوانند این مستند فاخر را از پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما به آدرس www.qurantv.ir دریافت نمایند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000