تاریخ انتشار: پنج شنبه 18 شهریور 1400
تعداد بازدید: 1953

اختتامیه تلويزيونى طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵

طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵ جمعه ۱۹ شهریور ماه با معرفی برگزیدگان در بخش های مختلف به كار خود پايان مى دهد.
به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما؛ اختتامیه طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵ فردا جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ۱۷ تا ۱۹ با حضور مسئولان قرآنی فعال در این طرح و با توجه به محدودیت های کرونایی به صورت تلویزیونی برگزار خواهد شد.
بنابراین گزارش؛ در این مراسم به ٣١٣ برگزیده آزمون سراسری حفظ و مفاهیم طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵ جوايز نقدى اعطا می شود.
علاوه بر این در اختتامیه این طرح ضمن تجليل از همه استان های مشارکت کننده، پنج استان برتر که فعالیت ویژه ای در طرح قرآنی ۱۴۵۵ داشته اند معرفی و به صورت ویژه تقدیر می شوند.
همچنین برگزیدگان و آثار برتر جشنواره فرهنگی قرآنی ۱۴۵۵ که در ١٠ موضوع و هفت رشته شامل: خوشنویسی، شعر، فیلم کوتاه، محصولات چندرسانه‌ای، گرافیک، طراحی پوستر، داستان‌نویسی و نقاشی برگزار شد، معرفی و جوایزی اهدا خواهد شد.
 
طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵ به عنوان بزرگترین و فراگیرترین طرح قرآنی کشور بامشارکت نهادها و سازمان‌‍‌های قرآنی کشور ، با شعار محوری قرآن ، امید، زندگی از ۵ تیر آغاز و تا١٢ شهریور به مدت ده هفته برگزار شد.
 
اختتامیه طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵جمعه ۱۹ شهریور ماه ساعت ١٧ از شبکه قرآن و معارف سیما بصورت زنده پخش می شود و مخاطبان می توانند این برنامه را از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.qurantv.ir و اپلیکیشن شبکه قرآن و معارف سیما و اپلیکیشن شاد و همچنین تلوبیون نيز دنبال کنند.
دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها