تاریخ انتشار: دوشنبه 5 مهر 1400
تعداد بازدید: 175

«حسینیه نوگلان فاطمی» در دهه آخر صفر پخش می شود

برنامه تلویزیونی «حسینیه نوگلان فاطمی» به همت گروه کودک و نوجوان شبکه قرآن ومعارف سیما مراحل نهایی تدوین راطی می‌کند ودر دهه آخرماه صفر بر روی آنتن سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، «حسینیه نوگلان فاطمی»  با هدف ترویج معارف و شعائر اهل بیت(علیهم السلام) برای کودکان و نوجوان در دهه آخر صفر از شبکه قرآن ومعارف سیما  هر روز ساعت16:00 پخش می شود.

 

حجت الاسلام عبدالله رضایی، تهیه کننده این برنامه ضمن اشاره به اهمیت برنامه سازی برای آینده سازان گفت: کودکان بیشتر از سایر مخاطبان از برنامه‌های تلویزیونی تاثیر می پذیرند «حسینیه نوگلان فاطمی» می تواند در آنها بینش و گرایش هایی ایجاد کند و یا برای آنها الگوهای رفتاری معین ایجاد نماید، بنابراین بسیار مهم است که دست اندرکاران آثار تلویزیونی توجه ویژه‌ای به وجود نگاه تربیتی مناسب در این حوزه داشته باشند.


حجت الاسلام رضایی ادامه داد: در راستای رسالت انتقال شعائر مذهبی وسیره  اهل بیت علیهم السلام از نسلی به نسل دیگر این سری از برنامه «حسینیه نوگلان فاطمی» تولید شده ودر صورت موفقیت وحمایت ان شا الله ادامه خواهد یافت. «حسینیه نوگلان فاطمی» در دهه آخر ماه صفر از شبکه قرآن و  معارف سیما بر روی آنتن می رود.  


تهیه کننده  برنامه تلویزیونی «حسینیه نوگلان فاطمی» در توضیح این برنامه گفت: در این برنامه نمایشی چند پسر بچه  قصد دارند هیئتی که سالها در حیاط منزل بی بی سادات برگزار می شد و مدتی تعطیل است را احیا کنند. در این مسیر چالش ها و اتفاقات مختلفی هر روز قبل از شروع هیئت برای آنها پیش می آید که با مدیریت یکی از بچه ها و راهنماییهای نوه بی بی سادات که طلبه جوانی  است به خوبی پشت سر گذاشته می شود.
در بخشی ازاین برنامه که به صورت تعاملی با مخاطب کودک و نوجوان می باشد از مخاطبین درخواست می شود آنها هم با حداقل امکانات هیئت و یا موکبی برپا کنند و تصاویر آن را برای برنامه بفرستند منتخب آثار ارسالی در برنامه پخش می‌شود و در پایان به برگزیده‌ها جوایز نفیسی اهدا می شود.

شایان ذکر است کارگردان هنری این کار نمایشی آقای علی فرحناک و کارگردان تلویزیونی آن آقای وحید درخشش فر  می باشد که در خانه تاریخی زند تصویر برداری آن انجام شده است.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000