تاریخ انتشار: دوشنبه 12 مهر 1400
تعداد بازدید: 187

ویژه برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در روزهای پایانی ماه صفر

شبکه قرآن و معارف سیما در روزهای پایانی ماه صفر و به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم)، شهادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) و شهادت امام رضا (علیه السلام) ویژه برنامه های متنوع مذهبی را برای مخاطبان تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما به مناسبت ایام آخر ماه صفر که مصادف با رحلت حضرت رسول (صلی الله علیه و آله و سلم)، شهادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) و شهادت امام رضا (علیه السلام) است ویژه برنامه‌های مختلف به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود. 
فیلم های سینمایی تنهاترین سردار سه شنبه ۱۳ مهرماه مصادف با سالروز شهات امام رضا(علیه السلام) و ولایت عشق پنجشنبه ۱۵ مهر ماه مصادف با سالروز شهات امام رضا(علیه السلام) ساعت هشت صبح از این شبکه پخش می شود
ویژه برنامه آستان مهربانی یکی دیگر از برنامه های این شبکه است که به صورت زنده از مشهد مقدس هرروز ساعت ۱۰:۱۵ دقیقه صبح به روی آنتن می رود، لازم به ذکراست این ویژه برنامه با اجرای سید رضا نواب و کارشناسی حجت الاسلام حسینی قمی تقدیم نگاه بینندگان می شود.
در روزهای سه شنبه و پنجشنبه ۱۳ و ۱۵ مهرماه پخش سخنرانی از حرم مطهر امام رضا علیه السلام ساعت 13:30 دقیقه و ویژه برنامه زنده از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام ساعت 15 یکی دیگر از برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام است.
بنابراین گزارش، محفل انس با قرآن کریم هر روز به صورت زنده از مشهد مقدس ساعت 16:30 پخش می شود. که در روز پنجشنبه 15 مهرماه این محفل از مزار شهید حججی به صورت ویژه پخش خواهد شد.
در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱4 و ۱۵ مهرماه مراسم خطبه خوانی شهادت امام رضا علیه السلام به صورت زنده از مشهد مقدس در ساعت 18 و 30 پخش می شود و پخش زنده دعای کمیل در روز پنجشنبه حوالی ساعت ۲۰ از مشهد مقدس از دیگر برنامه های شبکه قرآن همزمان با سه روز آخر ماه صفر است.
همچنین هر شب به صورت زنده ویژه برنامه های؛ "آستان مهربانی" ساعت 23 از مشهد مقدس و "روبراه" ساعت 24 از کربلای معلی از شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام پخش خواهد شد.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000