تاریخ انتشار: یک شنبه 18 مهر 1400
تعداد بازدید: 91

تاکید شورای معارف سیما بر لزوم توجه به قرآن کریم به عنوان محور وحدت جهان اسلام

جلسه هم اندیشی برنامه های هفته وحدت با حضور دبیر شورای معارف سیما ،مدیرکل روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و مدیر هنر و رسانه مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما؛ همزمان با دهه آخر ماه صفر و در آستانه رحلت پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم)، شهادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) و شهادت امام رضا(علیه السلام) جلسه شورای معارف سیما یکشنبه یازدهم مهرماه با موضوع برنامه های هفته وحدت و نهم ربیع الاول و سالروز آغاز امامت امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) با حضور جواد شیخ اکبری دبیر شورای معارف سیما، حجت الاسلام علی مولایی، مدیرکل روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام سیفایی، مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی، مهدی دانش آشتیانی، مدیر هنر و رسانه مسجد مقدس جمکران و نمایندگان گروه های معارف شبکه های سیما به صورت مجازی و حضوری برگزار شد. 
بنابراین گزارش، جواد شیخ اکبری؛ دبیر شورای معارف سیما در این جلسه ضمن تسلیت مناسب های دهه آخر ماه صفر از زحمات کسانی که در اربعین امسال فعالیت داشتند تشکر کرد و گفت ان شاء ا... تلاش ها و زحمات با همت مضاعف همکاران در دهه آخر ماه صفر کامل می شود.
شیخ اکبری ضمن خیر مقدم به میهمانان حاضر در جلسه به موضوع وحدت به عنوان یکی از موضوعات مهم و راهبردی انقلاب اسلامی پرداخت و بر اهمیت کار رسانه ای برای خنثی سازی فعالیت های ضد تقریبی دشمن تاکید کرد.
حجت الاسلام علی مولایی، مدیرکل روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی نیز در این جلسه اجرای پویش "ما امت رسول الله هستیم" همزمان با هفته وحدت را پیشنهاد داد و گفت: در این یک هفته می توان مسابقات متنوعی را طراحی و در شبکه های سیما اجرایی کرد. 
مهدی دانش آشتیانی مدیر هنر و رسانه مسجد مقدس جمکران در این جلسه راجع به برنامه های نهم ربیع الاول و سالروز آغاز امامت حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه الشریف) توضیحاتی ارائه کرد.
در این جلسه نمایندگان شورای معارف شبکه های سیما نقطه نظرات خود را در خصوص هفته وحدت و مناسبتهای ماه ربیع الاول مطرح کردند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها