تاریخ انتشار: شنبه 15 آبان 1400
تعداد بازدید: 101

معرفی نخبه‌ها و ستاره‌های قرآنی در شبکه قرآن و معارف سیما

برنامه "ستاره‌ها" با حضور قاریان و حافظان قرآن کریم در هفته جاری، روزهای فرد ساعت ۲۲ به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، برنامه "ستاره‌ها" با حضور نخبه های قرآنی ، گفتگویی متفاوت و جذاب را با حافظان و قاریان کلام وحی در این برنامه رقم خواهد زد.

بر این اساس مهمانان برنامه ستاره‌ ها روز یکشنبه 16 آبان آقای محمد حسین شکریان از قاریان و حافظان قرآن کریم از استان البرز خواهد بود ، روز سه شنبه 18 آبان سرکار خانم زهرا قربانی از نخبه ها و حافظان استان اصفهان و پنج شنبه 20 آبان ساعت 22 گفتگو و مستند زندگی آقای علی رضا زاده جویباری از استان قم که ایشان حافظ کل قرآن کریم ، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه هستند ، تقدیم مخاطبان خواهد شد.

"خاطر نشان میسازد؛ ستاره‌ها" به معرفی حفاظ ، قاریان و نخبگان قرآن کریم می‌پردازد که در مشاغل و حرفه‌ی خود نیز جزو برترین ها به حساب می‌آیند.
مستند زندگی مهمانان برنامه، بخش جذاب ستاره های قرآنی است که سعی شده برشی از زندگی آنها در این برنامه را به نمایش در آورد.
حافظان و قاریانی که از سراسر کشور در این برنامه حضور پیدا می‌کنند ، علاوه بر موفقیت در فعالیت های فرهنگی و قرآنی، در جنبه های دیگر زندگی شخصی خود از جمله تحصیلات، ورزش، شغل و فعالیت های اجتماعی از جایگاه قابل توجهی برخوردار هستند.

"ستاره‌ها" کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه قرآن و معارف سیما و با اجرای محسن قره شیخ لو و سرکار خانم شکیبایی می‌باشد که روزهای فرد ساعت ۲۲ از شبکه قرآن و معارف سیما پخش میشود و علاقمندان میتوانند فایل این برنامه‌ها را از پایگاه اطلاع رسانی این شبکه به آدرس www.qurantv.ir دریافت نمایند.

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

300004444
qtv@irib.ir
021-27868000