تاریخ انتشار: دوشنبه 9 آبان 1401
تعداد بازدید: 309

رتبه اول یازدهمین آیین انتخاب آرشیو برتر صدا و سیما به شبکه قرآن و معارف سیما رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما با اهدای تندیس و لوح سپاس به ناهید سعادتی پور، مدیر آرشیو شبکه قرآن و معارف سیما از زحمات او و شبکه قرآن قدردانی کرد.

 آیین انتخاب آرشــیوهای برتر در سطح اداره کل آرشیو صداوسیما با حضور مهندس حسین مهدیان، مدیرکل آرشیو سازمان و مدیران اداره کل آرشیو در تهران و مراکز استانها به صورت متمرکز  و مجازی  برگزار گردید . مهدیان، مدیرکل آرشیو سازمان درباره تحـول در ارزیابی و انتخاب آرشــیوهای برتر نکاتی را بیان کردند و با تأکید بر اهمیت مقوله کارگروهی در رســانه های بزرگ به غنای آنتن توســط آرشیو اشــاره کرد و گفت: نقشی که آرشیو در کمک به تأمین برنامه ایجاد می کند نقش مهمی است. وی درخصوص خدمات دهی مجموعه آرشــیو به کاربرانش، نقش مشتری مداری آرشیو را مهم و غیر قابل انکار توصیف کرد.
 در این زمینه، داورانی متشــکل از نمایندگان آرشیوهای تهران و مراکز، فرایند  شناسایی و انتخاب آرشیو و میراث بان برتر را از میان 60 نقطه آرشــیوی، در بررسی ها و جلسات متمادی به سرانجام رســاندند. این فرایند با تعیین شــاخص ّ های کمی و کیفی در بازه زمانی دو ساله (1399 تا 1400 ) ّ صورت گرفت . 
تندیس و لوح سپاس یازدهمین آیین انتخاب آرشیو برتر با حضور مهندس مهدیان ،مدیر کل آرشیو صداوسیما در شبکه قرآن به مدیر آرشیو این شبکه اهدا شد .

دسته بندی :

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

2024-05-28 09:56:39